Meditácia hojnosti

11271143_10206851326865879_1265393563_n

Milí priatelia,

pozývam vás na jednu príjemnú a s láskou tvorenú stránku, ktorá je výsledkom tvorivej spolupráce dvoch žien, ktoré pomáhajú ľuďom žiť život s ľahkosťou a radosťou:)

Pripravili sme pre vás Meditáciu hojnosti, ktorá vám pomôže preciťovať hojnosť vo všetkých oblastiach vášho života.

Hojnosť, ktorá k nám neprestajne prúdi, nemusí mať vždy iba podobu financií. Môže mať i podobu darov, láskavostí, talentov, inšpirácie, pomoci, ktorej sa nám dostáva od druhých…

Vďaka tejto meditácii začnete vnímať a oceňovať rôzne odtienky bohatstva, ktoré k vám potom celkom prirodzene na základe zákona príťažlivosti bude prúdiť ešte viac. Pretože to, na čo zameriavame pozornosť, rastie:)

Nalaďte sa spolu s nami na pocit, že je o vás vždy a za každých okolností postarané… Stačí iba dôverovať:)

Meditáciu si môžete stiahnuť tu:

http://www.zuzanakoscova.sk/meditacia-hojnosti/

 

S láskou vaše Stanka a Zuzka

 

banner2maly

 

shortcode banner kalendár všž

Ak sa ti článok páčil, podeľ sa oň so svojimi priateľmi a pomôž mi ho šíriť. Nikdy nevieš, komu môže pomôcť.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn

Stanka Sobolová

Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a vo firmách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Autorka online kurzu Edu Synergies pre učiteľov a rodičov, ktorí chcú zmeniť naše školstvo zvnútra. Svojim šťastným ženám pomáha na weboch www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.edu-synergies.sk.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.