Víkend šťastných žien "Rozkvitnutá žena"

Čo keby som vám povedala, že za 2 dni môžete rozkvitnúť v nádhernú žiarivú ženu, ktorá si užíva svoje ženstvo?

 

Čo keby ste prešli radostnou premenou ženy vo vás? Takou, ktorú nielen cítite, ale aj vidíte?

 

Milé žienky, prijmite pozvanie na náš Víkend šťastných žien s názvom Rozkvitnutá žena.  Je to seminár pre všetky z vás, ktoré chcete zažiť čaro stretnutia príbuzných duší a podpornej, láskyplnej atmosféry.

Strávte spolu s nami 2 dni nabité úžasnou, radostnou ženskou energiou v lone kysuckej prírody, na čarovnom mieste, kde v sebe objavíte novú ženu.

Akými témami sa budeme zaoberať?

Uzdravovanie ženskej rodovej línie

Opakujú sa o vašej rodine rovnaké ženské osudy - choroby, partnerské problémy, životné výzvy? Spoločne pošleme lásku a svetlo ženám vo vašom rode. Bude to veľmi silný a oslobodzujúci zážitok:)

Múdrosť ženského srdca a sila intuície

Objavíte vašu pravú ženskú úlohu vo svete. Naučíte sa pracovať v jednote hlavy, srdca a tela a počúvať ich signály, keď sa budete potrebovať múdro rozhodnúť. Zistíte, že každé rozhodnutie je správne:)

Ženská a mužská polarita

Ako múdro spolupracovať so svojím vnútorným mužom a ženou. Ako zistiť, ktorá zložka je vo mne silnejšia, ako ju kultivovať a využívať. Ako žiť harmonicky s mužmi i ženami vo svojom okolí. Ako sa mať rada, aj keď nie som typicky "ženská" žena.

Múdrosť ženského tela

Čo sa nám snaží povedať naše telo prostredníctvom rôznych chorôb? Ako si poradiť so ženskými problémami? A ako im predchádzať? Ukážeme si, ako môže vyzerať liečenie ženského lona prostredníctvom byliniek, farieb a meditácie.

Maľovanie mandál

Objavte čaro relaxácie a vnútorného ponorenia sa do samej seba prostredníctvom maľovania mandál. Vytvoríte si mandalu s určitým zámerom, ktorá vás bude posilňovať svojím vyžarovaním.

Seba-vedomie ako najkrajší šperk

Ako byť krásna a očarujúca vo svojej prirodzenosti. Ako zistiť, ktoré farby a strihy sú tie "moje". Ako vyzdvihnúť to, čo sa mi na mojom tele páči a ako zakryť to, čo nemá vzbudzovať pozornosť? Ako objaviť štýl, v ktorom sa cítim dobre a ktorý mi pristane.

Naším špeciálnym hosťom bude módna poradkyňa Marcelka Špalková, zakladateľka www.stylnamieru.sk, ktorá ukazuje ženám, ako môžu nájsť svoj štýl, vďaka ktorému vynikne ich prirodzená krása a ukáže sa ich žiarivejšie ja.

Máte sa na čo tešiť - budeme si skúšať rôzne farby, strihy, doplnky... Ukážeme si, ako aj maličké zmeny v šatníku alebo pri voľbe strihov dokážu hotové zázraky.

Čaká vás skvelý módny babinec:)

Keďže chcem, aby ste si z môjho seminára odniesli domov nejakú pamiatku, ktorá bude mať hmotnú podobu a pripomenie vám žiarivú ženu vo vás, pripravila som pre vás ako špeciálny bonus - fotenie so skvelou fotografkou Zuzkou Jedinákovou - www.zuzkajedinakova.sk

Každá žena je krásna a jedinečná, iba to musí v sebe objaviť. Zuzka má špeciálny dar - vie zachytiť dušu ženy. Fotenie u nej by som odporučila každej žene ako terapiu na zvýšenie sebavedomia. A presne o to nám so Zuzkou ide – aby ste z nášho seminára odchádzali spokojné a vedomé si svojej krásy a hodnoty. Pevne verím, že tento darček v podobe 2 upravených fotografií vám v tom pomôže. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Teším sa na vás spolu so šikovnými ženami,

ktoré sa budú starať o vašu krásu:)

Povedali o Víkende šťastných žien...

Nelituju ani chvilky na semináři. Poznala jsem spoustu nových věcí, možností, zjistila jak žít snadlo líp a konečně poznala způsob, jak žít šťastně. Jde to. Opravdu to jde a každý z nás má tu možnost. Je to úúplně jednoduché. Stačí změnit přístup k životu a CHTÍT. Pak už jen vyrazit za Stankou a poznat ten způsob jak na to - určitě jeďte, nebudete litovat :-) Zjístíte, že nejste jediná kdo má nějaký problém a možná jako já - že vlastně nemáte žádný problém, že ženy kolem vás mají problémy mnohem větší a najednou se vám to bude zdát jako maličkost a poradíte si s tím úplně snadno. A jako perličku na závěr? Zjistíte, že jste opravdu krááásná žena a budete se tak opravdu i cítit. Takže do třetice - hned jak budte mít příležitost - přihlašte se a jeďte :-)

Veronika Cíchová

Ďakujem krásne za super víkend. Robíš to správne a s citom a naozaj žienky rozkvitajú pod tvojimi "rukami". Som rada, že sme mali šancu sa spoznať osobne.

Lívia Pastoreková

Ďakujem, náramne som si to užila, je to pecka! Rozhodne každej žene odporúčam absolvovať Víkend šťastných žien, a to bez ohľadu na to, či sa cíti šťastne, alebo nie :)

Sylvia Buday

 

 

 

 

 

 

 

  

Termín konania seminára "Rozkvitnutá žena":

 23. - 24. 9. 2017 - plne obsadený

Tento termín je posledný v roku 2017

Miesto konania:

Chalupa Marianna - Stará Bystrica >>>

Všetky potrebné informácie o tom, ako sa k nám dostanete a čo si so sebou máte zobrať, vám pošleme mailom.  

Ak budete cestovať zďaleka, môžete prísť už v piatok a prespať v domčeku, kde sa koná seminár. 

Takisto vám ponúkam možnosť absolvovať u mňa Terapiu Duše v piatok večer pred seminárom (napíšte mi). 

Ako prebieha Víkend šťastných žien?

1. deň (sobota)

09:00 – 09:30 – príchod šťastných žienok

09:30 – 20:00 – program seminára

Program je rozdelený do viacerých blokov, medzi ktorými sú prestávky na jedlo a občerstvenie.

Na obed si vyhradíme cca 2 hodinky a chodíme naň do výbornej reštaurácie, kde pre nás s láskou pripravia niečo výborné:) Večeru si objednávame do domčeka alebo si pripravíme niečo z potravín, ktoré donesiem.

Po večeri máme voľnú debatu, maškrtíme, dáme si vínko alebo dobrý čaj...

Keď sa zotmie a všetko sa stíši, často sprevádzam ženy rôznymi liečivými meditáciami, ak si to prajú:)

2. deň (nedeľa)

08:00 - 08:30 - raňajky

08:30 –13:00 – program seminára

Po dohode sa buď naobedujeme spolu alebo tie ženy, ktoré prišli zďaleka, už cestujú domov.

Program si vždy upravíme tak, aby nám vyhovoval.


Cena: 155 eur 

(súčasťou ceny je vstup na víkendový seminár, prednáška o štýle, líčenie vizážistkou, 2 profesionálne upravené fotografie, výukové materiály, ubytovanie na 1 noc, pitný režim a občerstvenie počas celého seminára, sobotňajšia večera a nedeľňajšie raňajky)


Chcete sa k nám pridať?

 Veľmi ma teší váš veľký záujem o Víkendy šťastných žien. Keďže chcem, aby moje žienky zažili čaro intímnej atmosféry a individuálnej starostlivosti, robievam semináre pre malú skupinku žien (max. 9 žien).

 Miestečká sa termín sa plnia veľmi rýchlo, preto, ak máte záujem, odporúčam vám rezervovať si to svoje čo najskôr.

 Údaje k platbe vám zašleme obratom a viac info vám príde mailom v týždni, kedy sa koná seminár. Miesto na seminári budete mať isté až po pripísaní platby na náš účet. 

Čo takto venovať Víkend šťastných žien ako darček vašej partnerke, sestre, mame, dcére alebo kamarátke?

Kontaktujte ma cez tento formulár a dohodneme sa, ako obdarovanú žienku prekvapíme.

Seminár je možné venovať ako darček aj vašim šikovným zamestnancom ako odmenu:)