Víkend šťastných žien "Uzdravte svoje vzťahy"

Ako zistiť, prečo sa vám vo vzťahoch dejú dookola tie isté veci?

 

Ako pochopiť ľudí, ktorých "nemusíte" a ako s nimi vychádzať?  

 

Ako udržiavať rovnováhu medzi dávaním a prijímaním vo vzťahoch?

 

Ako odpustiť ľuďom, ktorí vám veľmi ublížili?

 

 

 

Milé ženy,

prijmite pozvanie na náš Víkend šťastných žien s názvom Uzdravte svoje vzťahy.  Je to seminár pre všetky z vás, ktoré chcú zažiť čaro stretnutia príbuzných duší a podpornej, láskyplnej atmosféry.

Spolu objavíme, ako fungujú ľudské vzťahy, ako ich môžeme rozvíjať, liečiť a učiť sa z nich. 

Strávime spolu 2 dni nabité úžasnou, radostnou ženskou energiou v lone kysuckej prírody, na čarovnom tichom mieste, kde v sebe objavíte novú ženu a získate nové priateľky.

V akých oblastiach sa zlepší váš život?

Vzťah so sebou

Začnete byť viac seba-vedomá a budete vedieť, čo môžete dať svojmu okoliu. Začnete viac rešpektovať svoju povahu a dovolíte si autenticky sa prejavovať. Získate ľahkosť v komunikácii s okolím a ľudia budú milovať vašu prirodzenosť.

Vzťah s partnerom

Ukážeme si, ako sa protiklady môžu krásne dopĺňať a vyvažovať a ako žiť v harmónii s vaším mužom. Zistíte, čo od neho nemôžete požadovať a čo sú naopak jeho silné stránky, na ktoré sa máte zameriavať a oceňovať ich.

Vzťah s deťmi

Budete vedieť, ako správne viesť a motivovať vaše deti, ako podporovať ich silné stránky, aby naplnili plán svojej duše a naopak - ako zvládnuť ich slabiny, aby sa im ľahšie kráčalo životom.

Vzťah s rodičmi

Pochopíte svojich rodičov - prečo si napr. s jedným rozumiete viac a s jedným menej, prečo vás vychovávali tak, ako vás vychovávali a začnete im rozumieť na hlbšej úrovni. Staré bolesti nahradí láska, odpustenie a prijatie:)

Vzťahy v práci

Pochopíte, prečo sa vám s určitými ľuďmi spolupracuje výborne a s inými to škrípe. Ukážeme si, ako motivovať spolupracovníkov, čo od koho môžete očakávať a čo radšej nie, ako si poradiť s intrigami, šikanou a energetickými upírmi.

Vzťahy so ženami

Pochopíte, aké dôležité je vyberať si vhodné priateľky. Naučíme sa rozoznávať, kedy je lepšie priateľstvo ukončiť. Povieme si niečo o tom, ako sa môžete so ženami vo vašom okolí navzájom podporovať, dopĺňať sa a lepšie si porozumieť.

A budeme mať aj špeciálneho hosťa...

Na Víkend šťastných žien prijala pozvanie moja kamarátka Zuzka Zborayová. Zuzka je certifikovaná odborníčka na Efektívnu výchovu a pomáha rodičom cez uzdravenie svojho detstva a pochopenie súvislostí, aby sa stali spokojnejšími ľuďmi, rodičmi a partnermi.

Prevedie vás blokom nášho seminára s názvom Liečenie vnútorného dieťaťaSpoločne sa pozrieme na to, čo v našom detstve spôsobuje, že sa v dospelosti správame tak, ako sa správame a ako nám práca s naším vnútorným dieťaťom môže pomôcť v tom, aby sme sa stali slobodnejšími rodičmi a sebavedomejšími ľuďmi.

So Zuzkou sa môžete aj poradiť, budeme zdieľať svoje skúsenosti... a na záver sa ponoríme do liečivej meditácie a budeme uzdravovať naše vnútorné dieťa.

Tento blok si užijú aj tie z vás, ktoré nie sú mamy - veď všetky sme kedysi boli deťmi:) Bude to nesmierne oslobodzujúci zážitok:)

Povedali o Víkende šťastných žien...

Nelituju ani chvilky na semináři. Poznala jsem spoustu nových věcí, možností, zjistila jak žít snadlo líp a konečně poznala způsob, jak žít šťastně. Jde to. Opravdu to jde a každý z nás má tu možnost. Je to úúplně jednoduché. Stačí změnit přístup k životu a CHTÍT. Pak už jen vyrazit za Stankou a poznat ten způsob jak na to - určitě jeďte, nebudete litovat :-) Zjístíte, že nejste jediná kdo má nějaký problém a možná jako já - že vlastně nemáte žádný problém, že ženy kolem vás mají problémy mnohem větší a najednou se vám to bude zdát jako maličkost a poradíte si s tím úplně snadno. A jako perličku na závěr? Zjistíte, že jste opravdu krááásná žena a budete se tak opravdu i cítit. Takže do třetice - hned jak budte mít příležitost - přihlašte se a jeďte :-)

Veronika Cíchová

Ďakujem krásne za super víkend. Robíš to správne a s citom a naozaj žienky rozkvitajú pod tvojimi "rukami". Som rada, že sme mali šancu sa spoznať osobne.

Lívia Pastoreková

Termíny konania seminára "Uzdravte svoje vzťahy": 

 ďalšie termíny až v roku 2018

Miesto konania:

Privát Barborka, Klubina 83 (Kysuce)

Všetky potrebné informácie o tom, ako sa k nám dostanete a čo si so sebou máte zobrať, vám pošleme mailom. 

Na tomto linku nájdete podrobné informácie o tomto príjemnom miestečku, kde budeme ubytované

a fotogalériu, ak si ho chcete prezrieť »

Ak budete k nám cestovať zďaleka, môžete prespať v domčeku, kde bude seminár, aj noc predtým. 

Ponúkam vám možnosť pred seminárom alebo po ňom absolvovať u mňa Terapiu Duše (napíšte mi vopred).

Ako prebieha Víkend šťastných žien?

1. deň (sobota)

09:30 – 10:00 – príchod šťastných žienok

10:00 – 20:00 – program seminára

Program je rozdelený do viacerých blokov, medzi ktorými sú prestávky na jedlo a občerstvenie.

Na obed si vyhradíme cca 2 hodinky. Chodíme naň do Starej Bystrice – jednej z najkrajších dediniek Slovenska, kde vám v prípade záujmu a pekného počasia poukazujem Slovenský orloj a ďalšie krásne miesta.

Večeru si objednávame do domčeka alebo si pripravíme niečo z potravín, ktoré donesiem.

Po večeri máme voľnú debatu, maškrtíme, dáme si vínko alebo dobrý čaj...

Keď sa zotmie a všetko sa stíši, často sprevádzam ženy rôznymi liečivými meditáciami:)

2. deň (nedeľa)

08:00 - 08:30 - raňajky

08:30 – 13:00 – program seminára

Po dohode sa buď naobedujeme spolu alebo tí, ktorí prišli zďaleka, už cestujú domov.

Program si vždy upravíme tak, aby nám vyhovoval.

Cena: 144 eur

(súčasťou ceny je vstup na víkendový seminár, výukové materiály, ubytovanie na 1 noc, občerstvenie a pitný režim počas celého víkendu, sobotňajšia večera a nedeľňajšie raňajky)

Chcete sa k nám pridať?

Veľmi ma teší váš veľký záujem o Víkendy šťastných žien. Keďže chcem, aby moje žienky zažili čaro intímnej atmosféry a individuálnej starostlivosti, robievam semináre najviac pre 8 žien.

Miestečká na termín sa plnia veľmi rýchlo, preto, ak máte záujem, odporúčam vám rezervovať si to svoje čo najskôr. 

Údaje k platbe vám zašleme obratom v týždni, kedy sa koná seminár. Vaše miesto budete mať isté až po pripísaní platby na náš účet. 

Seminár je možné objednať aj ako darček pre vašu spriaznenú dušu >>