"Zdravá žena - zdravá rodina"

Vedeli ste, že slovanské ženy boli od malička vzdelávané a vedené k tomu, aby energeticky posilňovali, ochraňovali a vyživovali svoju rodinu?

Pre takúto ženu starostlivosť o rodinu nebola iba o upratovaní, nakupovaní, varení a praní - tak, ako je tomu dnes.

Starostlivosť o rodinu bol rituál. Každá žena bola magickou bytosťou plne si vedomou svojej sily. Z ich sily vychádzala prosperita ich rodiny. Žena udržiavala nielen teplo rodinného kozuba, ale dohliadala aj na neustále napojenie na Svetlo - zdroj duchovnej výživy pre seba i svojich milovaných. Ženy takisto veľmi dbali na zachovávanie telesnej i duševnej čistoty ich rodu.

Veľmi dobre vedeli, že iba zdravá žena môže mať zdravú rodinu. Skutočne zdravej a zharmonizovanej žene neochoreli deti. Ak sa tak stalo, vždy si s tým vedela poradiť a vedela, čo má robiť, aby sa dieťa uzdravilo.

Ak ochorela žena, ostatné ženy z jej rodu jej pomáhali, starali sa o ňu a dočasne prevzali starostlivosť o jej rodinu, kým sa nedala do poriadku.

Muž mohol vidieť svoju ženu iba v plnej sile, pretože iba silná žena ho mohla vyživovať a podporovať na ceste za jeho poslaním. Toto odlúčenie nebolo preto, lebo by ju odmietal v čase, keď jej bolo ťažko. Bolo to preto, lebo naši predkovia si veľmi dobre uvedomovali a vedeli si priznať aj krehkosť muža. Muž, ktorý vidí trpieť svoju ženu, stráca na sile. Nie je totiž stavaný na psychickú záťaž tak ako žena.

Muž si ženu nesmierne vážil, vzhliadal k nej, radil sa s ňou, bol jej ochrancom a jej psychickú silu vyvažoval svojou fyzickou.

 

Rezonujú s vami tieto slová?

Za starými časmi nám nemusí byť ľúto.

Máme v sebe totiž všetku silu, aby sme sa rozpomenuli... 

... na vnímanie ženy ako liečiteľky rodu a spoločnosti...

... na pocit bezpečia, keď nás chránia posilnení muži...

... a predovšetkým na to, aké to je, keď si veríme my samy:)

Seminár  Zdravá žena - zdravá rodina, na ktorý vás dnes pozývam,  je jediný svojho druhu na Slovensku.

Spája zabudnutú múdrosť a hlboké vedomosti našich predkov s novými poznatkami o liečivých procesoch v našom tele a o vedomej tvorbe vlastného zdravia.

Obsah tohto seminára dozrieval vo mne celé roky. Podelím sa na ňom s vami o moje osobné zážitky ženy, mamy, terapeutky, o svoje vedomosti, skúsenosti, rady a vedenie, ktoré sa mi dostávalo od žien z môjho rodu i od všetkých mojich múdrych pozemských i nebeských učiteľov:)

Prišiel čas, aby som toto všetko teraz predala vám...

Na čo sa môžete tešiť:

 • Naučíte sa čítať v signáloch svojho tela a intuitívne s nimi pracovať.

 • Budete vedieť, kedy pri chorobe pracovať s príčinou a kedy s následkom.

 • Naučíte to aj svoje deti a dáte im tým obrovský dar na celý život:)

 • Pochopíte choroby a bloky vo vašom rode a ich súvislosť s plánom vašej duše.

 • Povieme si veľa zaujímavostí o ženskej a materskej energetike a jej vplyve na celú rodinu.

 • Dozviete sa, ako funguje váš energetický systém a naučíte sa zmerať si funkčnosť svojich energetických centier.

 • Naučíte sa pracovať so svojou vitalitou.

 • Predstavím vám tinktúry s mnohostranným využitím, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácej lekárničke. Ušetria vám zbytočné výdavky, miesto i čas:)

 • Ukážeme si, ako sa múdra žena stará o svoju domácnosť, o seba a o členov svojej rodiny tak, aby boli zdraví a cítili sa dobre.

 • Ukážeme si, aké drobnosti pri príprave jedál vám pomôžu, aby ste ho ozdravili a neškodili si ním (ako napríklad šalamúnsky pretvoriť biely cukor, aby vás nezakysľoval; ako správne pripravovať mäso, zemiaky; čo si dať po mastnom jedle, aby tuk z neho išiel od nás kade ľahšie:)

 • Odhalíme najčastejšie zdroje toxicity v domácnosti, v jedlách a kozmetike a naučíme sa, čím nahradiť niektoré prostriedky, aby sme nemuseli robiť kompromisy.

 • Prinesiem veľa kníh, fľaštičiek, flakónikov, téglikov, voňavých a chutných vecičiek, ktoré môžete skúšať, študovať, ovoniavať, ochutnávať... čokoľvek len chcete:)

... a ešte oveľa, oveľa viac:)

A možno ešte pár slov o tom, o čom tento seminár nie je

Tento seminár nie je iba o zdravej strave - i keď pri niektorých potravinách a ich účinkoch na naše telo i dušu sa určite pristavíme, hlavne v rámci prednášky môjho hosťa:)

Nebudeme sa venovať ani psychosomatike, tak ako ju prezentuje vo svojich knihách napr. Louise Hay alebo Inna Segal - my pôjdeme ešte hlbšie. Ukážem vám, že boľavé koleno nemusí nevyhnutne súvisieť s nedostatkom pokory a príčinou aftov nemusia byť iba nevyrieknuté jedovaté slová.

Takisto sa u nás nestretnete ani s lacnou ezoterikou.

Všetky techniky, ktoré si predstavíme, sú bezpečné, mnohokrát odskúšané a zvládnu ich aj laici - práve pre nich tento seminár vznikol:)

 

Seminár nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť. 

Moja špeciálna hosťka na máj:)

Je ňou Alexandra Zlámalová. Predstaví vám etikoterapiu, v ktorej našla pred rokmi mnohé odpovede na svoje vážne zdravotné problémy. A pomohla nielen jej, ale aj celej jej rodine.

Saška sa s vami podelí o svoj zaujímavý príbeh a porozpráva vám o tom, ako nájsť odpovede  na svoje problémy, trápenia a veľakrát aj choroby. Nezostaneme však iba pri odhaľovaní, zameriame sa aj na liečenie cez zmenu myslenia, ktorá sa následne premietne do zlepšenia nášho zdravia a vitality.

TELO JE LEN OBALOM DUŠEAK JE DUŠA ZDRAVÁ, AJ TELO JE ZDRAVÉ. OCHORIE DUŠAOCHORIE AJ TELO… (Sokrates)

Etikoterapia, do ktorej nahliadneme, sa zaoberá vzťahmi. Je to metóda, ktorá pomáha rozpoznávať a liečiť narušené vzťahy. Najdôležitejším je vzťah samého so sebou a potom ostatné vzťahy, s rodinou, blízkymi a všetkými, ktorí nám prichádzajú do života.  Príčinou nerovnováhy, ktorá poškodzuje naše zdravie a bráni nám žiť plnohodnotný život, sú práve narušené vzťahy. Liečenie pozostáva z postupného odkrývania našich podvedomých programov správania, vzorcov a ich nahrádzania podporujúcimi návykmi. Je to odhaľovanie príčiny a následku, pričom príčinu hľadáme v sebe.

Saška o sebe hovorí: "Som žena, mama 2 krásnych synov, manželka. Vážne zdravotné problémy ma priviedli k tomu, aby som zmenila svoj život. Zmenila som svoj prístup k životu, k blízkym, ale hlavne k samej sebe. Na tejto ceste mi pomohla a stále pomáha etikoterapia. Vďaka nej som pochopila, prečo sa mi udiali určité veci, vnímam zákon rezonancie, teda, podobné priťahuje podobné a tiež zákon príčiny a následku. Je to cesta, ktorá mi pomáha stať sa tým, kým vo vnútri naozaj som – teda Sama Sebou. Venujem sa svojej rodine, sebarozvoju, pôsobím ako dobrovoľníčka v dvoch organizáciách a užívam si život."

 

Moja špeciálna hosťka na august:)

Predstavujem vám Moniku Hodásovú. Monika je vyhľadávanou odborníčkou na zdravý životný štýl na Slovensku. Pôsobí ako výživová poradkyňa, terapeutka metódy Cesta a ako inštruktorka jógy. K jej práci ju priviedli vlastné zdravotné problémy. Vyskúšala na sebe množstvo stravovacích smerov, rôzne terapie, študovala na Slovensku aj v zahraničí, až skončila pri čínskej medicíne, ktorá jej prirástla k srdcu. Jej telo sa kompletne vyliečilo. Dnes odovzdáva svoje vedomosti ďalej. Prednáša, robí vlastné semináre, píše články do rôznych časopisov, no hlavne pomáha jednotlivcom nájsť ich cestu k zdraviu a šťastiu. Rukami jej prešlo množstvo klientov, ktorí ju navštívili či pre fyzické ochorenia alebo psychické, a ktorých životy sa výrazne zmenili. Na svojich klientov sa pozerá komplexne a jej hlavnou zásadou je individualita ľudí. Ako hovorí ona sama, pre niekoho je šalát liekom, no pre niekoho jedom.

Na seminári vám Monika porozpráva o tom, aké najčastejšie chyby pri stravovaní robíme. Ako hovorí ona sama, veľa ľudí si myslí, že sa zdravo stravuje. Častokrát je to však presne naopak. Ako to teda je so zdravou stravou? Ktoré potraviny naše telo zaťažujú, a ktoré ho naopak dokážu vyživiť? Aké sú najčastejšie stravovacie omyly, ktorých sa ľudia dopúšťajú každý deň? Okrem výdatnej prednášky vám pripraví aj výdatnú zdravú večeru a raňajky. 

Povedali o Víkende šťastných žien...

Nelituju ani chvilky na semináři. Poznala jsem spoustu nových věcí, možností, zjistila jak žít snadlo líp a konečně poznala způsob, jak žít šťastně. Jde to. Opravdu to jde a každý z nás má tu možnost. Je to úúplně jednoduché. Stačí změnit přístup k životu a CHTÍT. Pak už jen vyrazit za Stankou a poznat ten způsob jak na to - určitě jeďte, nebudete litovat :-) Zjístíte, že nejste jediná kdo má nějaký problém a možná jako já - že vlastně nemáte žádný problém, že ženy kolem vás mají problémy mnohem větší a najednou se vám to bude zdát jako maličkost a poradíte si s tím úplně snadno.

A jako perličku na závěr? Zjistíte, že jste opravdu krááásná žena a budete se tak opravdu i cítit. Takže do třetice - hned jak budte mít příležitost - přihlašte se a jeďte :-)

Veronika Cíchová

Termíny konania seminára "Zdravá žena - zdravá rodina": 

 19. - 20. mája 2018

25. - 26. augusta 2018 

Miesto konania: Privát Barborka, Klubina 83 (Kysuce)

Všetky potrebné informácie o tom, ako sa k nám dostanete a čo si so sebou máte zobrať, vám pošleme mailom. 

Na tomto linku nájdete podrobné informácie o tomto príjemnom miestečku, kde budeme ubytované

a fotogalériu, ak si ho chcete prezrieť »

Ak budete cestovať zďaleka, môžete prísť už v piatok a prespať v domčeku, kde sa koná seminár. 

Pred alebo po seminári je možnosť absolvovať u mňa Terapiu Duše (napíšte mi). 

Ako prebieha Víkend šťastných žien?

1. deň (sobota)

09:30 – 10:00 – príchod šťastných žienok

10:00 – 20:00 – program seminára

Program je rozdelený do viacerých blokov, medzi ktorými sú prestávky na jedlo a občerstvenie.

Na obed si vyhradíme cca 2 hodinky. Chodíme naň do Starej Bystrice – jednej z najkrajších dediniek Slovenska, kde vám v prípade záujmu a pekného počasia poukazujem Slovenský orloj a ďalšie krásne miesta.

Večeru si objednávame do domčeka alebo si pripravíme niečo z potravín, ktoré donesiem.

 

2. deň (nedeľa)

08:00 - 08:30 - raňajky

08:30 – 13:00 – program seminára

Po dohode sa buď naobedujeme spolu alebo tí, ktorí prišli zďaleka, už cestujú domov.

Program si vždy upravíme tak, aby nám vyhovoval.

Cena: 157 eur

(cena zahŕňa vstup na víkendový seminár, odmeny pre moje hosťky, ubytovanie na 1 noc a stravu počas celého seminára)

Túžite tiež prísť?

 Veľmi ma teší váš veľký záujem o Víkendy šťastných žien. Keďže chcem, aby moje žienky zažili čaro intímnej atmosféry a individuálnej starostlivosti, robievam semináre najviac pre 8 žien.

 Miestečká sa plnia veľmi rýchlo, preto, ak máte záujem, odporúčam vám rezervovať si to svoje čo najskôr. To, koľko miest máme ešte voľných, sa dozviete priamo v objednávkovom formulári pri položke, ktorú si chcete objednať.

 Údaje k platbe vám zašleme obratom a viac info v týždni, kedy sa koná seminár. Svoje miesto budete mať isté až po pripísaní platby na účet. 

Seminár môžete venovať vašej spriaznenej duši aj ako darček >>>