Spomaaaľ, máš čaaas!

11705110_944562868928696_7551837097557453497_n

Dnes sa s vami podelím o jeden vtipný zážitok – vesmír s nami komunikuje naozaj rôznymi spôsobmi:)))

Mala som toho strašne veľa na práci. Umývala som ríbezle a celá nervózna som rozmýšľala, ako to dnes celé stihnem.

Keď vtom… Rovno na vodovodnej batérii – slimouš! Vystrkoval na mňa svoje pidi rožky a akoby vravel: “Uvoľni sa a spomaaaľ, máš čaaas!”

No to isto! Práca nepočká. A urputne preberám ríbezle ďalej. Ale v duchu sa smejem a ďakujem za tohto poslíčka zenového životného štýlu:) Nožičky si vyložím, keď to dokončím:)

O chvíľu kuknem na batériu a tam ďalší slimák! Už si to šinie ku kamošovi:) A o chvíľu ešte jeden! Už to začína byť vážne:)))

A tak zalievam kávičku, sadám si a užívam si pohodičku. A moji slizúni určite tiež – vyniesla som ich von na úžasne chrumkavom liste ľadového šalátu. Najväčšom, aký som doma mala.

Za odmenu:) Za perfektne odvedenú prácičku poslov pohody:)

 

 

Ak sa ti článok páčil, podeľ sa oň so svojimi priateľmi a pomôž mi ho šíriť. Nikdy nevieš, komu môže pomôcť.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn

Stanka Sobolová

Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a vo firmách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Autorka online kurzu Edu Synergies pre učiteľov a rodičov, ktorí chcú zmeniť naše školstvo zvnútra. Svojim šťastným ženám pomáha na weboch www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.edu-synergies.sk.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.