Prehovára k nám každý deň. Niekedy tíško, inokedy nástojčivejšie.

Naše lono.

 

Niekedy mu rozumieme, no niekedy netušíme, prečo je prázdne a nemôže ochrániť a vyživiť dieťatko, prečo stratilo svoju citlivosť, vytratila sa z neho vášeň, prečo bolí...

 

V škole nás učili všetko možné, no príbeh ženského lona medzi nimi nebol. Ten sme si museli vyskladať samy.

 

Robili sme tak z útržkov započutých tajných "babských" rozhovorov dospelých žien, ktoré nás pomaly ale isto presvedčili, že silná žena všetko vydrží.

 

 

V tých rozhovoroch často nebolo ani slovko o tom, že lono je miestom najväčšej sily, akou môže žena vládnuť. Že najväčšia sila sa skrýva v jej tvorivosti, citlivosti a v napojení na božský zdroj. Že sa máme oň starať ako o svoj najväčší poklad. 

Je totiž centrom tvorivej radosti, ktorá môže svietiť ako slnko na cestu nám i našim blízkym:)

Aj preto sme pre vás vytvorili seminár, na ktorom sa zahĺbite do príbehu svojho lona. Naučíte sa v ňom čítať, ba čo viac, stanete sa vedomou tvorkyňou tohto príbehu:)

"Seminár Múdrosť ženského lona"

Tento seminár je venovaný ženám, ktoré majú gynekologické problémy, problémy s plodnosťou, únavou, sexualitou, zaseknutou tvorivosťou, chceli by rozkvitnúť ako ženy a chceli by sa dozvedieť viac o tom, ako môžu podporiť vyliečenie svojej jóni, jej plodnosť, sviežosť a živosť.

Vítané sú však aj ženy, ktoré možno problémy nemajú, no chceli by podporiť ženy vo svojom okolí či svoje dospievajúce dcéry alebo vnučky.

Túto tému pojmeme naozaj komplexne - budeme pracovať na úrovni tela, mysle a aj duše, teóriu poprekladáme praxou a prejdete aj niekoľkými liečivými cvičeniami a rituálmi.

Budeme cestovať časom, spojíme sa s vašou osobnou minulosťou, ženami vášho rodu, prežijete si rituály, kedy sa plne ponoríte do prítomného okamihu a dovolíme si aj snívať o budúcnosti:) Vaše sny, podporené silou skupiny, sa tak zhmotnia ešte rýchlejšie.

 

A toto všetko nás spolu čaká

  • Najskôr sa budeme venovať vášmu telu - pohovoríme si o tom, aké drobné úpravy vašich návykov môžu už veľmi rýchlo viesť k zlepšeniu vášho zdravia, nárastu energie a podpíšu sa aj pod lepšiu náladu.
  • Podelíme sa s vami o tipy na veľmi účinné a bezpečné bylinky a esenciálne oleje, ktoré ženám pomáhajú dosahovať hormonálnu rovnováhu.
  • Naučíte sa, ako si môžete doplniť energiu do svojho lona.
  • Vychutnáte si rituál Menarché - oslavu ženstva.
  • V praktickej aktivite budete môcť nahliadnuť do vlastných ženských tém ukrytých vo vašom podvedomí a vyliečiť ich.
  • Absolvujete hlboké a úľavné liečenie ženskej rodovej línie, s ktorou sa napokon spojíte a budete čerpať z jej sily a podpory.
  • Povieme si o pár účinných mentálnych technikách, ktoré zobúdzajú podpornú silu nášho podvedomia a upokojujú myseľ.
  • Cez tanec precítite svoju cyklickosť a objavíte krásu v každej z fáz. Byť premenlivá je také oslobodzujúce:)
  • Spravíme si rituál prianí a zažijete, aké to je - byť obklopená dobrosrdečnosťou a prajnosťou iných žien.
  • A na záver máme pre vás prekvapenie:)

Správne veci v správny čas

Rok 2020 je v numerológii rokom, v ktorom by sme mali venovať zvýšenú pozornosť svojmu telu, pohybu a zavádzaniu prospešných návykov do svojho života. Stačí krôčik po krôčiku, s ohľaduplnosťou voči sebe, a onedlho sa môžeme tešiť z veľkej zmeny.

 

Termín nášho seminára sme zámerne vybrali na dni, ktoré sú naplnené ženskou energiou, hĺbkou a ukotvovaním nových kódov ženskosti do všetkých úrovní vášho bytia.

Kto vás bude seminárom sprevádzať

Stanka Sobolová - zakladateľka spoločnosti Šťastná žena, manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša 🙂 Svoje poslanie napĺňam aj ako lektorka, autorka a sprievodkyňa všetkých žien, ktoré túžia rozkvitnúť. Vediem semináre pre ženy a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach a vo vedomých firmách.

Pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov, zdravia a hojnosti. Tvorím rôzne online programy, nahrávky, videá a knihy. S mojimi priateľmi každoročne vytváram obľúbený diár Srdce ženy.

Individuálne s klientmi pracujem v rámci Kódov života a Terapie Duše. Je to jedinečná forma terapie, ktorá oslobodzuje duše od zbytočného utrpenia a prinavracia ľudí späť k sebe, k svojej sile a uvedomeniu si toho, kým vlastne sú a čo je ich poslaním tu na Zemi.

www.stankasobolova.sk

Daniela Krušinská Trudičová - ako certifikovaná lektorka Cyklickej ženy sa venujem ženskej cyklickosti, organizujem rôzne semináre a prednášky na túto tému.
 
Zároveň po iniciácii Mirandou Gray v minulom roku, ako Moon mother poskytujem osobné požehnania ženského lona a organizujem aj celosvetové požehnania ženského lona, ku ktorým sa pripájajú v jeden čas s rovnakým zámerom ženy na celom svete.
 
Minulý rok som tiež skončila školu kňažiek Živeny, a tak som prirodzene rozšírila svoje pôsobenie aj o rôzne prechodové obrady a rituály, vďaka ktorým môžeme žiť svoj život vedomejšie, vnímať zmeny vo svojom živote, dať im potrebný dôraz, pozornosť, precítiť do hĺbky podstatu toho - TU a TERAZ. 

 

Seminár je určený pre ženy každého veku.

Sú medzi nami vítané rovnako divožienky, ako aj pragmatické ženy - hovoríme jazykom, ktorému rozumejú ženy rôzneho zamerania, a veríme, že spolu vytvoríme rôznorodú skupinku, v ktorej sa navzájom nádherne obohatíme:)

Termín konania seminára Múdrosť ženského lona:

26. - 27. septembra 2020 - Bratislava

(Seminár bude v oba dni prebiehať od 09:30 - 18:00 s prestávkami. Presnejší rozpis ako aj možnosti stravovania upresníme všetkým prihláseným účastníčkam mailom.)

 

Cena: 170 eur

Cena zahŕňa kurzovné, pitný režim a drobné občerstvenie. 

Miesto si zarezervujete zaplatením zálohy vo výške 40 eur, doplatok 130 eur sa platí na mieste.

Seminár sa koná v menšej skupine pri dodržaní všetkých potrebných hygienických opatrení.

Napísali o našej práci...

"Milá Stanka, dovoľ mi, aby som ti vyjadrila obrovské ĎAKUJEM za neskutočné zážitky a emócie, ktoré mnou prechádzali počas seminára, ale aj následne veci a zmeny, ktoré sa začali okolo mňa a mne diať:-) Veľký obdiv, úctu a rešpekt ku všetkému, čo robíš nielen pre seba, svoju rodinu, ale pre všetkých, ktorí ti do života istým spôsobom prídu. Tvoj seminár je niečo, čo stojí za to zažiť."

Viola V.

"Predovšetkým, musím povedať, že som snáď nikdy nebola na seminári, ktorý by naozaj do bodky v každom slove odzrkadľoval to, čo sme dostali... Bytostne som cítila, ako niektoré žienky okolo mňa postupne zvliekajú tie svoje šaty z cibuľových šupiek a ako postupne začína svietiť a ozývať sa ich pravá podstata. Každá z nás sa postupne ODVÁŽILA... a bolo to krásne súznenie. Vaše nádherné prednášky počas dňa nám ukázali presne to naladenie na to ako nájsť cestu k ŽITIU... K tešeniu sa z toho pocitu a jeho vychutnávaniu plnými dúškami. Tento seminár mi dal viac než som vôbec čakala. Dal mi totiž presne to, čo som potrebovala."

Danka T.

 "Danielke patrí moje veľké ĎAKUJEM, za to, čo robí pre nás, pre ženy, ktoré niekedy stratia smer, nevedia, prečo sa určité veci dejú tak, ako sa dejú a práve Danielka nám ten smer zasa ukazuje a vracia nás späť na našu cestu. Cestu ženstva, cyklickosti, radosti zo života. Cítim, že práve tento workshop mi dal to, čo som stále hľadala, krásnu ženskú energiu, vieru v seba, vieru v ženstvo. Ďakujem aj za rituál Menarché, ešte som nikdy nič tak silné so ženami nezažila. Bolo to všetko nádherné a odporučila  by som to zažiť každej žene."

Michaela M.

 "V dnešnom svete tlaku a vysokých požiadaviek na výkon ženy vo všetkých oblastiach života, v dobe kedy sa veľa žien ocitne viac v úlohe muža ako ženy, v tejto dobe najviac potrebujeme pripomenúť našu jedinečnú ženskosť. Ja som sa mohla vďaka kurzu opäť napojiť sama na seba, objavila som jedinečnosť každej fázy cyklu a do budúcnosti môžem s ľahkosťou a pochopením k sebe samej lepšie riadiť svoj život. Stretnutie so ženami malo obrovskú energiu, neskutočne silný zážitok z rituálu Menarché". 

Veronika T.

Túžite tiež prísť?

 Veľmi nás teší záujem o naše semináre. Termíny sa plnia veľmi rýchlo, preto, ak máte záujem, odporúčame vám rezervovať si miesto čo najskôr. To, koľko miest máme ešte voľných, sa dozviete priamo v objednávkovom formulári pri položke, ktorú si chcete objednať.

 Údaje k platbe vám zašleme obratom a viac info pár dní pred konaním seminára. Svoje miesto budete mať isté až po pripísaní zálohovej platby na účet. 

Seminár môžete venovať vašej spriaznenej duši aj ako darček >>>