Tiež si tak niekedy povzdychnete, že keby ste mali čarovnú paličku, odčarovali by ste si zo života aspoň na 15 minút všetky vyrušovače, aby ste si mohli v pokoji vyložiť nohy?

 

Dokonca by sa vám ňou podarilo prečarovať aj seba a pohnúť tým, čo roky nešlo zmeniť. Dodať si odvahu vo chvíľach, kedy potrebujete byť silní, alebo sa stíšiť, keď potrebujete nájsť pokoj v duši.

 

Palička by vedela vytvoriť atmosféru, v ktorej by sa vám celkom inak komunikovalo s ľuďmi, s ktorými to ide dosť ťažko. Vedela by odčarovať aj horúčku z čielka vášho dieťaťa či zmeniť vaše nastavenie tak, že by ste konečne začali priťahovať hojnosť, ktorá vám tak chýba.

 

A vedela by toho ešte oveľa viac...

To najčarovnejšie, čo by sa dialo, keby ste ju chytili do rúk, by bol ten POCIT.

 

Ten fantastický pocit, kedy len čo by ste v prstoch zacítili to ľahučké drievko, otvoril by sa pred vami svet tisícich možností, medzi ktorými si môžete vyberať, kde môžete tvoriť a hrať sa. 

 

Jedna sekunda absolútneho ticha a bdelosti... ticha pred veľkou vlnou, ktorá by vzápätí niesla na krídlach váš zámer, ktorý sa okamžite začína napĺňať.

 

Ten pocit, že toto je váš život a že vy ho skutočne cítite a žijete... že ním STE... a že sa vám to nezdá.

Čo keby som vám povedala, že takúto pomyselnú paličku máme všetci? Len sme ju zabudli používať. 

Prišiel čas znova si na to spomenúť a zažnúť božskú iskru Stvoriteľa, ktorá sa skrýva v každom z nás.

Tá hra, v ktorej takto tvoríme, konáme, myslíme a SME sa volá kvantovanie.

A ja vás s radosťou pozývam na seminár, kde vás naučím nielen kvantovať, ale aj celkom inak vnímať a žiť:)

"Seminár Kvantová transformácia"

Som Stanka Sobolová, som mama, manželka a srdce spoločnosti Šťastná žena. Ľudí sprevádzam od roku 2012 ako lektorka, mentorka a Terapeutka Duše.

Keď mi vstúpila do života kvantová technika, ktorú s obľubou používam už niekoľko rokov nielen v mojom osobnom živote, ale aj pri terapiách a učím ju aj svoje deti, nastal v mojom živote veľký obrat. Doslova kvantový skok. Odvtedy sa zas a znova zamilovávam do kvantovania a najradšej by som naučila kvantovať celý svet.

Veľké sny začínajú prvým krokom - a tak vznikol seminár Kvantová transformácia:)

A čo vás na ňom čaká?

  • Budeme pracovať s kvantovým poľom vášho srdca (každý účastník prejde otvorením poľa priamo mnou), vysvetlíme si, prečo je také dôležité pracovať práve so srdcom, a budete ho vedieť otvoriť sebe i druhým.
  • Ukážeme si, ako si správne vytvoriť čistý zámer, aby bol s nami i so svetom v čo najväčšom súlade a manifestoval sa v našej realite čo najpríjemnejším spôsobom. Tomuto bodu venujeme maximálnu pozornosť a ukážem vám, kde ľudia robia najčastejšie chyby a prečo sa im nedarí pritiahnuť si to, po čom túžia.
  • Prejdeme si rôzne techniky harmonizácie, vyskúšame, aké zázraky dokáže vedomý rozhovor, budete kultivovať svoju citlivosť a vnímavosť a mnoho iného.
  • Naučíte sa otvárať svoje vedomie. Pochopíte, že sú to práve postoje a úroveň vášho vedomia, čo tvorí vašu realitu a môže ju aj kedykoľvek meniť.
  • Povieme si, ako sa pomerne rýchlo môžete dostať z náročnejších psychických aj fyzických stavov.
  • Objavíte čaro jednoduchého BYTIA a pravidelného vracania sa do svojho stredu.
  • Ukážeme si množstvo situácií a životných oblastí, v ktorých si kvantovaním môžete pomôcť, hoci predtým by vám to ani len nenapadlo. Vysvetlíme si aj princípy práce s deťmi, zvieratkami, vkladanie zámerov do predmetov, aj kvantovanie na diaľku.
  • Podelím sa s vami o svoje bohaté skúsenosti a predstavím vám etické a bezpečnostné zásady kvantéra.
  • To všetko veľmi prakticky systémom teória - ukážka - prax - zvedavé otázky:)

Seminár je určený pre mužov i ženy.

Seminár je určený najmä pre terapeutov, liečiteľov, učiteľov, motivátorov, manažérov, masérov, zdravotníckych i duchovných pracovníkov, rovnako ako pre ľudí pracujúcich manuálne. Na profesii v podstate nezáleží, dôležitá je ochota vziať zodpovednosť za svoj život do VLASTNÝCH rúk.

Kvantovanie podporuje liečbu rôznych zdravotných problémov (neplodnosť, problémy s hmotnosťou, chronické bolesti, zápaly, únava, zranenia, akákoľvek disharmónia...), pomáha pri finančných, psychických i vzťahových problémoch v práci i v rodine.

Naučíte sa, ako pomôcť sami sebe – ako znovuobjaviť svoju tvorivú silu, vidieť a vnímať možnosti tam, kde iní nevidia východisko; ako v sebe prebudiť to, čo na iných tíško obdivujeme; ako zostať v nadhľade aj v náročných situáciách; ako odkrývať Pravdu, ktorá nám prinesie pokoj do duše; ako uzdraviť svoje telo, emócie i vzťahy... A to, čo spravíte pre seba, budete vedieť ponúknuť aj druhým.

 

Kvantovanie sa podpíše pod celkovú kultiváciu vašej osobnosti. Vďaka nemu vzrastie vedomie vašej osobnej sily a začnete žiť svoj vyšší potenciál. 

 

Zároveň prináša so sebou pokoru a dôveru v Božiu múdrosť, hlbokú spokojnosť, šťastie a mier v duši. 

A možno ešte pár slov o tom, o čom tento seminár nie je

Nie je o lacnej ezoterike ani o eskamotérskych kúskoch. Nie je ani o náboženstve. Je o jednoduchých princípoch tvorenia podaných zrozumiteľným spôsobom tak, aby ste ich mohli prakticky využiť v každodennom živote.

Seminár nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť.

Seminárom to ale neskončí:)

Veľmi by som si priala stáť vedľa vás aj po seminári a počas vašich "bežných" dní vám našepnúť a poradiť: "Haló, hlavu hore! Ak ťa niečo trápi, môžeš to vždy zmeniť. "

Veľa ľudí sa na seminároch naučí kvantovať, no keď prídu domov a pohltia ich každodenné starosti, nadšenie opadne a svoju silu odložia niekde do skrine...

Premýšľala som, čo s tým a ako to spraviť, aby ste aj doma či v práci aktívne kvantovali a aby sa vaše fungovanie vo "vedomom móde" stalo absolútne prirodzenou súčasťou vašich dní. 

A dostala som nápad! Vymyslela som pre vás Sprievodcu vedomým životom. Bude vás za mňa sprevádzať nejaký čas po našom spoločnom víkende a ukáže vám, čo všetko vo svojom živote si môžete pretvoriť pomocou kvantovania, s čím všetkým sa môžete pohrať, čo si môžete vyskúšať a ak sa vám to zapáči, robiť to pravidelne.

Vedomým očkom sa pozriete počas pár týždňov na viaceré oblasti svojho života a som si istá, že si to parádne užijete:)

Termín konania seminára Kvantová transformácia: 

19. - 20. 9. 2020 - Slimline Studio, Janotová 1, Bratislava

V 1. deň seminár bude prebiehať od 9:30 - 18:00 s prestávkami, 2. deň od 9:30 - 15:00 s prestávkami.

Presnejší čas i rozvrhnutie programu upresním mailom všetkým prihláseným účastníkom v týždni konania seminára. Stretnutie sa koná v menšej skupine pri dodržaní všetkých potrebných hygienických opatrení.

Milá Stanka, dovoľ mi, aby som ti vyjadrila obrovské ĎAKUJEM za neskutočné zážitky a emócie, ktoré mnou prechádzali počas seminára, ale aj následne veci a zmeny, ktoré sa začali okolo mňa a mne diať:-) Veľký obdiv, úctu a rešpekt ku všetkému, čo robíš nielen pre seba, svoju rodinu, ale pre všetkých, ktorí ti do života istým spôsobom prídu. Tvoj seminár je niečo, čo stojí za to zažiť.

Viola V.

Keď som doma harmonizovala priestor - byt v ktorom bývame - začali sa diať zázraky. Nehádame sa, kľud, mier, pokoj a pohoda. Keby som to nezažila, asi neuverím. V práci som si nakvantovala, že každý deň budem mať nového klienta a vieš, že to funguje? Ak nie nový klient, tak aspoň od mojich klientov nová práca, či zmluva alebo čokoľvek iné. Fakt takto žiť je nádhera. Život je omnoho ľahší a krajší. Ďakujem ti, Stanka, za otvorenie nie očí ale srdca. Nech sa ti darí v tvojej práci a poslaní, robíš to skvele.

Maťa

Bolo to krásne stretnutie spriaznených duší... Toľko vedomostí, znalostí, zážitkov, postrehov... Výborná nálada a atmosféra, uvoľnenie tela a duše... Teším sa na ďalšie stretnutia:)
Ľubka

Nelituju ani chvilky na semináři. Poznala jsem spoustu nových věcí, možností, zjistila jak žít snadlo líp a konečně poznala způsob, jak žít šťastně. Jde to. Opravdu to jde a každý z nás má tu možnost. Je to úúplně jednoduché. Stačí změnit přístup k životu a CHTÍT. Pak už jen vyrazit za Stankou a poznat ten způsob jak na to - určitě jeďte, nebudete litovat 🙂

Zjístíte, že nejste jediná kdo má nějaký problém a možná jako já - že vlastně nemáte žádný problém, že ženy kolem vás mají problémy mnohem větší a najednou se vám to bude zdát jako maličkost a poradíte si s tím úplně snadno.

Veronika Cíchová

Cena: 160 eur

Cena zahŕňa kurzovné, výukové materiály a pitný režim počas oboch dní.

Túžite tiež prísť?

 Veľmi ma teší veľký záujem o moje semináre. Keďže chcem, aby ich účastníci zažili čaro vzájomnosti a intímnejšiu atmosféru, robievam semináre pre menšie skupiny ľudí.

 Termíny sa plnia veľmi rýchlo, preto, ak máte záujem, odporúčam vám rezervovať si miesto čo najskôr. 

 Údaje k platbe vám zašlem obratom a viac info potom v týždni, kedy sa koná seminár. Svoje miesto budete mať isté až po pripísaní platby na účet. 

Seminár môžete venovať vašej spriaznenej duši aj ako darček >>>