Knihy Šťastnej ženy na cestách

- projekt putovných kníh osobnostného rozvoja -

S radosťou vám predstavujem projekt Knihy Šťastnej ženy na cestách, ktorý vznikol v novembri 2012.

Milujem knihy a knihy osobnostného rozvoja zvlášť. S mojimi spriaznenými dušami na nich „fičíme“ už niekoľko rokov. S mojou kamarátkou Zuzkou si ich pravidelne kupujeme a potom si ich navzájom požičiavame alebo darúvame na narodeniny. A veľmi rady sa potom rozprávame o tom, ako nám menia život.

Takéto poklady nachádzam aj v knižnici mojej mamy a keď som bola ešte malá a týchto kníh bolo na našom trhu ešte veľmi málo, vozievala nám ich krstná mama z Čiech. A tak som postupne objavila čaro toho najlepšieho zo svetových náboženstiev, cez knihy som spoznala ľudí zaoberajúcich sa technikami na odstránenie rôznych blokov, liečiteľov, najväčších motivačných autorov sveta a najláskyplnejších poslov Svetla.

Tie správne knihy sa ku mne dostali vždy v ten správny čas a vždy mi dali presne to, čo som potrebovala. A ja ich zasa intuitívne odporúčam alebo kupujem ľuďom, ktorých mám rada.

Intuitívne vznikol aj projekt Knihy Šťastnej ženy na cestách. Odvtedy, ako som túto myšlienku začala rozvíjať vo svojej hlave, mám veľkú radosť zakaždým, keď si predstavím, ako knihy, ktoré pošlem do sveta, rozjasnia váš život.

Dúfam, že ak sa k vám moja kniha dostane, bude to presne tá pravá pre vás a vy zmeníte nielen pohľad na život, ale aj váš život samotný. A najlepšie na celom projekte bude to, že na šírení tej radosti sa budete podieľať aj vy, lebo intuitívne budete rozhodovať o tom, komu knihu ďalej posuniete. Myslím, že to budete vedieť, už keď ju budete čítať.

A možno si ju budete chcieť kúpiť, lebo ju budete chcieť mať vo svojej knižnici. Alebo ju kúpite niekomu z vášho okolia. Každá kniha bude mať vo fotoalbume tohto projektu na facebooku svoje miesto a do komentárov potom môžete dopísať nejaký pekný citát z nej, čím vás zaujala alebo ako vám zmenila život – túto časť milujem najviac!

Knihy zatiaľ nakupujem z vlastných zdrojov alebo mi prispejú vzácnymi kúskami moje kamarátky a žienky na Víkendoch šťastných žien. Ak by ste mi radi nejakú knihu poslali aj vy, uvítam vašu pomoc a oficiálne vás uvediem v knihách aj na stránke ako partnera projektu.

Knihy môžu byť aj použité. Dôležité je to, že to musia byť knihy osobnostného rozvoja – môžu byť z oblasti duchovna, náboženstva, podnikateľského rastu, myslenia úspechu, time managmentu, zdravej životosprávy, cvičenia, liečiteľstva, skvalitňovania medziľudských vzťahov... jednoducho čohokoľvek, čo súvisí s osobnostným rastom a pestovaním zdravej sebalásky a lásky k druhým.

Do kníh vlepím svoj pozdrav a pravidlá používania a vydajú sa na cestu.

Aj keď už pravdepodobne žiadnu z týchto kníh neuvidím, lebo budú „cestovať“ medzi vami, mám z toho veľkú radosť. A ešte väčšiu budem mať z ohlasov a z toho, keď sa vaše životy zmenia k lepšiemu.

 

============================================================================

Pravidlá používania kníh (sú vlepené v každej knihe)

Milý čitateľ!

Dostáva sa Ti do rúk kniha projektu Knihy Šťastnej ženy na cestách. Sú to knihy osobného rozvoja, ktoré som si zamilovala a veľmi mi v živote pomohli – aby som zmenila pohľad na svet, medziľudské vzťahy ale aj na seba a aby som začala objavovať radosť a šťastie v maličkostiach každodenného života. To, že sa táto kniha dostala práve k Tebe, nie je vôbec náhoda. Prišla preto, aby Ti dala to, čo práve potrebuješ a aby možno odpovedala na otázky, na ktoré hľadáš odpoveď.

Prosím, dobre sa o ňu staraj a keď ju dočítaš, posuň ju niekomu, o kom si myslíš, že sa mu bude páčiť, alebo že mu pomôže. Verím, že sa Ti bude páčiť až tak, že si ju možno kúpiš a budeš ju chcieť mať vo svojej knižnici ako knihu, ktorá Ti zmenila život.

Podmienkou je poslať spätnú väzbu na  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.454814037903584.120927.360307777354211&type=3  - v sekcii Albumy si nájdi album Knihy Šťastnej ženy na cestách. Nájdeš tam o tomto projekte napísané viac, sú tam aj fotografie jednotlivých kníh a budem veľmi rada, ak mi do komentárov napíšeš hocičo o tejto Tvojej – čo Ťa na nej zaujalo, nejaký pekný citát alebo ako Ti pomohla zmeniť život. Budem sa tešiť.

S láskou

Stanka Sobolová

============================================================================

 

Chceli by ste vedieť, aké knihy máme v projekte?

Kliknite sem »

 

Chcete vedieť, ako sa k nejakej knihe dostať?

Bohužiaľ, keď ich vypustím do sveta (najčastejšie na Víkendoch šťastných žien), už nerozhodujem o tom, kam sa vyberú. Ak mám nejaké knihy voľné a nekoná sa práve žiaden môj seminár, občas ich ponúknem na mojej FB fanpage. Takže najrýchlejší vyhrávajú:)

 

Chceli by ste mi nejakú knihu do projektu poslať?

Napíšte mi na stastna.zena@gmail.com.

Alebo ma rovno prekvapte balíčkom:) Moju adresu nájdete v sekcii Kontakt. Ani neviete, ako milujem balíčky s prekvapeniami!:)))