Od žien, ktoré absolvovali môj seminár Víkend šťastných žien:

Stanka, pochopila som, že vždy môžem robiť to, čo chcem a nikdy nie je neskoro, pretože v správny čas mi prídu do cesty tí správni ľudia a ukážu mi smer...  Presne tak, ako to bolo aj s Tebou... (Vierka B.)

Pre mňa neskutočne krásny víkend, krásna ukážka, ako si ženy dokážu pomáhať, povzbudiť sa navzájom, naplniť pocitom šťastia a radosti.
Takéto stretnutia, kde sa stretnú šťastné ženy, ktoré zaujíma to isté, navzájom sa dobijú, naladia na úžasnú vlnu spokojnosti, načerpajú radosť a chuť byť úžasnou. A takéto šťastné žienky potom toto všetko rozdávajú vôkol seba a robia tento svet krajší a veselší 🙂

Ja som po úžasnom víkende objavila seba ako ženu, učila som sa mať rada samú seba, ale, Stanka, až po tvojom seminári to bolo to pravé zistenie seba ako ženy, a Zuzkina fotka bola ako čerešnička na torte, že aj ja som krásna žena 🙂
Ďakujem, srdiečko, za to, že si mi ukázala, že byť ženou je úžasný dar. (Monika R.)

Seminár sa mi veľmi páčil a musím povedať, že pocity z neho doznievajú vo mne doteraz... Nemenila by som naozaj nič, všetko bolo super zorganizované, si skvelá rečníčka a organizátorka, Stanka, a dúfam, že tieto dary budeš naďalej využívať v prospech nielen šťastných žien. (Lenka D.)

Skvelý víkend, super ženy a veľa zaujímavých informácií, proste víkend na nezaplatenie . (Evka S.)

Stanka, chcem sa poďakovať za veľmi príjemne, žensky a pozitívne naladený víkend. Rozšírila som si obzory, spoznala nové super ženy a myslím, že toto je len začiatok a teším sa na ďalšie stretnutia. (Aďa H.)

Od mojich priateľov a známych z oblasti osobného rastu:

Každý deň ďakujem za takých ľudí ako si aj ty, ktorí mi prichádzajú do života, inšpirujú a posúvajú ďalej. Aj vďaka Tebe sú moje dni krajšie. (Soňa Vigašová, Libellus, www.mylibellus.sk)

Stanku vnímam ako veľmi pozitívnu a žiarivú osobnosť. Ako povedali viacerí, i ja potvrdzujem pravdu, že pre tých, ktorí ju poznajú, do bodky znázorňuje prototyp "Šťastnej ženy". Čo si na nej nesmierne vážim, je, že sa rozhodla nasledovať to, čomu verí. Primárnou zložkou jej práce je jej skutočná tvár a hodnoty, ktoré aplikuje i v súkromnom živote. Jej cestu by som nazvala ako synonymum poslania. Človek, ktorý sa i profesionálne zameriava i na deti, prostredníctvom nás dospelých, v tejto spoločnosti zanecháva po sebe určite veľké stopy. Stanku odporúčam, ako aj z mojej súkromnej skúsenosti, tak aj z tej profesionálnej. Oplýva množstvom fantastickej energie a kvalitných informácii. (Katka Hoštáková, Denník úspešnej ženy, www.katarinahostakova.sk)

Stanka, držím Ti palce – to, čo robíš, má obrovský význam. Projekt Šťastná žena má veľký potenciál a vedieš ho skvele (Peter Sasín, NLP akadémia, www.nlp-akademia.sk).

Od mojej rodiny, študentov, návštevníkov mojej FB stránky... - jednoducho od ostatných mojich milovaných:

"Je radosť mať doma šťastnú ženu. Viem, o čom hovorím. Žena je šťastná nie kvôli mne, alebo niekomu inému. Je šťastná preto, lebo sa rozhodla byť šťastnou. Milé ženy, máte jedinečnú šancu sa toto všetko naučiť.  Keď je šťastná žena, naplní šťastím celý dom." (Marián Sobol, šťastný muž šťastnej ženy:)

Veľa zdravia, šťastia a lásky, veľa radosti zo života a novej životnej vízie, aby sa ti darilo v napĺňaní tohoto krásneho poslania robiť ľudí v živote šťastnými. Je to úžasná vec, držím ti všetky palce. Sama na sebe vidím ako mi pomáhajú naše babské stretká, kde sa vzájomne podporujeme a radíme si. Ženy v dnešnom svete sú ukonane všetkými tými rodinnými povinnosťami problémami a úlohami, že na to ako byt šťastné skoro ani nepomyslia, alebo nevedia ako a kde začať. Si pre ženy ako taký maják na rozbúrenom mori. Teším sa spolu s tebou (Ivana K. pri spustení projektu Šťastná žena).

Tvoje slova mi opravdu sedí a je to přesně ten optimistický názor co asi opravdu potřebuju slyšet, prostě někoho kdo VÍ, že to může být i dobré a ví co se pro to musí udělat. Je to tak strašně povzbuzující (Veronika).

Ďakujem krásne za tento Váš projekt "Šťastná žena", vďaka nemu sa opäť radujem aj z vecí, ktoré som doteraz považovala za bežné a pritom sú tak vzácne... ĎAKUJEM... Stanka Sobolová, ste VZÁCNA žena (Lenka S.).

Ja Vás obdivujem to je jednoducho nádherne čo robíte, ste človek s veľkým srdcom! Najšťastnejšia profesorka respektíve človek akého poznám, ďakujem/e za skrášlenie každého dňa už len Vaším úsmevom :)) (Stanka Č.)

Tvoja stránka je vážne fantastická ... vyžaruje z teba energia, ktorú nechcem popísať... slova sú zbytočné =o))) ...jedna paraaaaaadička =o)))) (Marek T.)

Ahoj, najšťastnejšia profesorka! Najskôr vám chcem povedať, že som veľmi vďačná za to, že ste naša učiteľka. Zatiaľ som nestretla takého výnimočného človeka. Vždy viete, ako vyčarovať úsmev na našich tvárach. Naozaj si to vážim. A hlavne si vážim to, že nie ste iba naša učiteľka, ale aj naša priateľka. Obdivujem váš pohľad na život. Každý deň nám dávate veľa pozitívnej energie, úsmevov a radosti do života. Ďakujem vám za všetko, ľúbime vás! (Kristínka T.)

 

Moji milí, s pokorou Vám ďakujem za krásne ohlasy. Je mi cťou byť Vašou učiteľkou, priateľkou, radkyňou či občas iba bútľavou vŕbou. Ďakujem:)