Ži tak, ako si si vždy priala

Možno sa aj tebe počas životnej púte stalo, že si dospela do bodu, v ktorom si začala túžiť po väčšom spojení so svojou silou. Začala si tušiť, že je v tebe oveľa viac, než to, čo sa prejavilo doteraz...

Niečo, čo dokáže prebudiť všetky tvoje schopnosti a ty vďaka tomu uchopíš svoj život tak, ako ešte nikdy predtým.

A tak si TO hľadala... V múdrych knihách, filmoch, prednáškach, v rozhovoroch s rôznymi ľuďmi... 

Veľa si sa naučila, lenže potom si prišla na to, že iba vedieť nestačí...

Po svete sa túla až príliš veľa múdrych ľudí, ktorí vedia množstvo vecí, no keď sa pozrú do zrkadla, vidia človeka, ktorý v ich očiach nikdy nie je dosť dobrý. Ponižujú sami seba a boja sa dať priestor svojej vnútornej energii, aby sa prejavila.

Šťastie v živote nezávisí od toho, čo vieš alebo koľko kníh si prečítala. Šťastie si vytvoríš, keď to, čo si myslíš, ako sa cítiš a ako konáš, bude v harmónii a bude podporovať tvoje vyžarovanie. 

Len vtedy budeš sama sebou. Očarujúca vo svojej prirodzenosti.

Dosiahnuť tento stav a prejsť cez všetky mentálne prekážky, ktoré sme si počas života úspešne vytvorili, si bude vyžadovať viac než prečítať si knihu, zopár článkov či pochopiť nejakú životnú pravdu.

Je to cesta, na ktorej ti pomôže, keď budeš mať podporu, inšpiráciu a budeš v kruhu ďalších žien, ktoré chcú dosiahnuť to isté. 

A práve preto je tu kurz Srdce ženy online

... aby si objavila nový rozmer svojej ženskej sily
v ročnom podpornom programe plnom inšpirácie, akcie a výbornej energie.

Každý rok volíme inú tému a pripravujeme nový obsah.

Pre rok 2020 je to téma Buď sama sebou.

Pozrieme sa bližšie napríklad na to: 

 ... ako to, čo si o sebe myslíš, ovplyvňuje to, čo robíš...

... ako prevziať plnú zodpovednosť za svoj život...

... ako zvládnuť aj nepríjemné rozhovory s ľahkosťou a nestratiť pritom seba...

... ako znovu začať cítiť a prijímať svoje telo...

... ako sa obliekať tak, aby nás naše oblečenie vystihovalo a podporovalo...

... ako sa vedieť dobre rozhodovať a nespochybňovať sa...

... ako a kde hľadať podporou, stať sa ňou pre druhých a ešte pritom aj objaviť a napĺňať svoje poslanie...

... ako sa naučiť oceňovať tak, aby sme skutočne žiarili a kultivovali svoje najlepšie JA...

... ako rozvíjať a používať svoju intuíciu...

... ako sa začať hrať s Vesmírom na prekvapenia a mať Vianoce každý deň...

... a mnoho iného:) 

 

Čomu ešte sa budeme venovať?

Naša energia sa môže zaseknúť na rôznych témach. Pre niektorú ženu sú to vzťahy, pre inú práca či pocit menejcennosti. Pozrieme sa preto počas roka na 12 tém, ktoré ťa výrazne podporia v žití svojej autenticity.

A predovšetkým, podporíme ťa, aby si kultivovala svoju prirodzenosť a nový pohľad na seba zaviedla aj do praxe. To všetko jemným spôsobom, uchopiteľným aj pre tvoje okolie.

 • Pozrieš sa na to, čo posilňuje a čo oslabuje tvoje sebavedomie.
 • Ukážeme ti, ako sama začať žiť to, čo na druhých obdivuješ, no zostať pritom sama sebou.
 • Nastavíš si svoje osobné hranice a priučíš sa majstrovstvu asertívnej i neverbálnej komunikácie.
 • Odhalíš, v čom spočíva tvoja osobná sila, ako sa prejavuje a naučíš sa vnímať ju aj u iných.
 • Naučíš sa chápať svoju ženskú premenlivosť a využívať jej dary vo svoj prospech.
 • Ukážeme ti, ako malými úpravami vo svojom obliekaní začneš konečne vyžarovať to, čo si vždy chcela.
 • Vytvoríš si nový zvyk - ísť do akcie, keď potrebuješ dosiahnuť zmenu a stáť si za svojimi rozhodnutiami.

To všetko v minimalistickom ladení, aby ti kurz nezaberal veľa času, no mal výrazný efekt. 

Kto sme?

Stanka Sobolová

zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná ženaSom manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša. 🙂 Vediem semináre pre ženy - Víkendy šťastných žien - a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach. Ako certifikovaná Terapeutka Duše a Natívnej terapie pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov, zdravia a hojnosti. 

Stanka je božská žena, miluju její pohled na svět. Je klidná, vyrovnaná, přirozená a dodá neskutečnou energii obohacující v každém směru.

Iva Bonyoma

Michal Hrehuš

zakladateľ I Can Academy a spoluautor motivačných diárov. Verím, že máme naštudovaných dosť informácií na to, aby sme vedeli zmeniť svoj život. Otázkou však je, či ich aplikujeme v živote. Mojím poslaním je pomáhať ľuďom žiť lepší a šťastnejší život v hojnosti tým, že budú robiť, čo milujú. A preto vytvárame produkty a služby, ktoré podporujú ľudí, aby aplikovali princípy osobného rastu v praxi. 

Michala som oslovil na jednom seminári, či by sa mi vedel venovať osobne a pomohol mi tak napĺňať moje ciele... Postupne mi to pomohlo presne špecifikovať, čo naozaj chcem. Ujasnil som si tak predstavu o mojich cieľoch a postupnými krokmi si tieto ciele aj napĺňam.

Jozef Branišanajkrajsiezabradlia.sk

Patrícia Hrehušová

kreatívne srdce I Can Academy a spoluautorka motivačných diárov. Okrem vymýšľania produktov, ktoré môžu pomôcť ľuďom zmeniť ich pohľad na seba a na život, sa venujem aj aromaterapii a veľmi rada podporujem ženy, aby objavili a pochopili, že každá z nás je jedinečná a hodnotná. Som tiež maminou dcérky Vanesky, ktorá ma neustále učí, aké zbytočné je porovnávanie a s tým súvisiace vlastné ponižovanie.

Super Paťka, máte veľmi príjemný hlas a energiu. Rozdávate svetlo, ktoré máte v duši. Prajem Vám veľa spokojných ľudí okolo vás.

Zuzana B.

Ako to bude prebiehať?

 • 1
  Začíname 13. 1. 2020
  Témy kurzu Srdce ženy online súvisia s témami, ktoré nájdeš v diári Srdce ženy, a preto začíname kurz od 13. 1. 2020.
 • 2
  Porozumenie
  Každý mesiac sme si pre teba pripravili 3 krátke videá, ktoré ti dajú postupne počas roka nový a hlbší pohľad na 12 tém, v ktorých môže byť ukrytá tvoja ženská energia.
 • 3
  Zmena myslenia
  Podporné afirmácie do mobilu a PC ti pomôžu zmeniť tvoje vnútorné nastavenie, čo je prvým krokom k zmenám navonok. Budú tvojimi každodennými pomocníkmi pri preprogramovaní tvojho podvedomia.
 • 4
  Úloha mesiaca
  Nové vedomosti a pohľad na sebe aplikujež v úlohe mesiaca, ktorá ti ukáže, ako svoju energiu rozprúdiť a znásobovať. Konečne začneš dávať do praxe to, o čom si iba čítala.
 • 5
  Podpora
  Podporná skupina kruhu spriaznených žien ťa podrží, keď to budeš potrebovať a navyše ťa svojím nadšením podporí, aby si začala aj konať.
 • 6
  Tvoje nové JA
  Vytvoríš si tak nový posilňujúci pohľad na seba a na to, čo dokážeš. A to je snáď tá najdôležitejšia vec pre rozvoj tvojej ženskej energie a prirodzenosti.

Navyše môžeš získať hodnotné ceny
v celkovej hodnote viac ako 520 €

Chceme, aby si nezostala len pri pozeraní videí a študovaní článkov. Svoj život zmeníš vtedy, keď k tomu pripojíš aj konanie. Preto, sme pripravili každý mesiac hodnotnú cenu, ktorú môžeš získať, keď sa aktívne zapojíš do kurzu Srdce ženy online.

 1. Ročné Premium členstvo v online fitku Fitshaker v hodnote 79 eur, www.fitshaker.sk
 2. VIP Vstupenka na konferenciu Umenie byť ženou v hodnote 74 eur, www.umeniebytzenou.sk
 3. Motivačný balíček od I Can Academy (kniha Moje sny a ciele, Denník 101 dní vo vzťahu) v hodnote 24 eur, www.vesele-veci.sk
 4. Konzultácia s Janou Maškovou Zimolovou s možnosťou výberu (telefonicky, cez Skype alebo osobne) v trvaní 60 min. v hodnote 1000Kč = cca 39 eur, www.terapiedotykem.cz
 5. Osobná zmes esenciálnych olejov na mieru od Esencie života – vyrobené s láskou v hodnote 25 eur, www.facebook.com/vyrobeneslaskouYL
 6. Osobný feng šuej meditačný podsedák od ART LIVING v hodnote 55 eur, www.facebook.com/artliving.sk

 

 1. Poukážka na nákup oblečenia slovenskej značky Donee the Label v hodnote 50 eur, www.doneethelabel.sk
 2. Motivačný obraz - Dnes si pripomeň od I Can Academy v hodnote 28 eur, www.vesele-veci.sk
 3. Osobný amulet z dielne Ateliér Lesanka v hodnote 35 eur, www.facebook.com/atelierlesanka
 4. Terapia so Stankou Sobolovou s možnosťou výberu (osobne alebo cez Skype) v trvaní 2 hod. a v hodnote 50 eur, https://stastna-zena.sk/
 5. Diár srdce ženy 2021 v hodnote 14,50 eur, www.vesele-veci.sk
 6. Hra Intuition.vision na rozvoj intuície, Ebook Vidieť bez očí od Ľubky Madudovej spolu v hodnote 49 eur, www.intuicia.eu

Čo získaš kúpou kurzu Srdce ženy online?

 • Nové videá každý mesiac
  Spolu ročne viac ako 30 videí, v ktorých ti pomôžeme odhaliť miesta, kde uviazla tvoja sila a inšpirácie, ako ju získať späť. Videá sú umiestnené v členskej sekcii, pribúdajú vždy k 1. dňu v mesiaci a pozrieš si ich jednoducho vtedy, keď budeš mať čas a chuť:)
 • Materiál na prácu s tvojou mysľou
  Ak chceš zmeniť niečo vonku, musíš najskôr zmeniť svoje vnútorné nastavenie. Ku každej téme dostaneš afirmáciu, ktorú si môžeš vytlačiť, uložiť do telefónu, počítača alebo tabletu.
 • Podpornú skupinu
  Nikto neprejde túto cestu za teba, no nebudeš pri tom sama. Budeme ťa podporovať my a aj ďalšie ženy zapojené do kurzu Srdce ženy online v privátnej VIP skupine. Môžeš v nej požiadať o radu, inšpirovať ostatné ženy alebo sa pochváliť svojimi úspechmi. Budeme sa tešiť s tebou:)
 • Terapeutický aspekt
  Budeš prekvapená, koľkých tém sa dotkneš a koľko nevyriešených vecí si vyliečiš, keď budeš aktívna v našom kurze.
 • Praktické úlohy
  Nestačí len myslieť, treba aj konať. Preto sme na každý mesiac pripravili jednú úlohu, ktorá ti pomôže rozlúsknuť tému mesiaca. Je naozaj praktická a zaznamenáš obrovské pokroky.
 • Môžeš získať niektorú z cien v celkovej hodnote viac ako 520 €.
 • Zvýšiš pravdepodobnosť svojho úspechu
  Každý z nás má na poličke knihy, ktoré si kúpil, no nikdy neprečítal. Ak chceš zažiť pokrok, musíš v praxi aplikovať to, čo sa naučíš. Svoje šance na úspech zvýšiš, keď budeš mať vedenie a podporu celej našej komunity.

Čo si o našom kurze myslia ženy, ktoré ním prešli?

Online program Srdce ženy je v podstate taká oslava života. Je výnimočný tým ako geniálne je transparentný, ani neviete ako, ale Srdce ženy sa Vám votrie do domácnosti, vašich vzťahov, kecá Vám do toho ako sa sebarealizujete :) U mňa spustil obrovský samoliečebný proces krok za krokom najprv pomaličky, občas s pozastavením. Postupne sa vo mne začala prebúdzať moja dávno umlčaná Mirka a jej ženská sila. Som naozaj vdačná za tento program a ďakujem svojej intúcii, za to, že ma k nemu doviedla;) Ste skvelí !!!

Mirka Šimráková

Online kurz Srdce ženy je mojim bezpečným prístavom, útočiskom, miestom, kde môžem slobodne a voľne zdieľať svoje myšlienky, pocity, sny, túžby a ťažké osudové životné okamihy. Stretla sa tu partia úžasných žien, som nadšená a dojatá z toho, ako sa navzájom podporujeme, povzbudzujeme, sme si vzájomnou oporou v ťažkých časoch a kedy zdieľame to, čo môže pomôcť aj ostatným členkám.

Denisa Kokošková

Pri vstupe do kurzu som nemala veľké očakávania. Chcela som len podporiť svoju cestu a nakopnúť sa k nejakým zmenám. Kurz predčil moje očakávania. Veľký pomocník k mesačným zadaniam z diára a také každomesačné namotivovanie. Príjemným prekvapením aj bolo, keď som si pozrela videjká, väčšinou tak v polke mesiaca, a zistila som, že nejako prirodzene s nimi súzniem a bol to úžasný pocit. Na FB stránku som sa pripojila asi až po 5 mesiacoch a mohla som to urobiť už dávno. Krásna podpora úžasných žien. Ďakujem vám za super projekt. Plánujem sa zúčastniť aj ďalší rok.

Gabika Holková

Nuž napísať niečo o tomto kurze je pre mňa veľmi osobné:) Vstupovala som na úplne poslednú chvíľu, netušiac, do čoho idem. Len som intenzívne cítila, že to mám spraviť. Ono pre niekoho je to úplne ľahké a bežné, no pre mňa nie. Dlho som bola prakticko-pragmatický človek, nohami (až príliš) pevne na zemi. Mala som obavy, ako dokážem prijať - či to nebude moc ezoterické, moc ženské, no proste pre mňa úplne mimo. Som šťastná, že som dokázala moje obavy a predsudky ignorovať a šla som do toho naplno. Online skupinka bola pre mňa nesmierne prínosná, nakoľko sa v nej stretli rôzne ženy, aké by som ja v živote nestretla. Po chvíľke sa zbúrali obavy a vytvorila sa megapodporujúca a prijímajúca komunita žien (a Michal samozrejme:). Nikto nikoho cestu nesúdi, nerieši, len čisto a nezištne podporuje - jedna druhú, vždy a bezpodmienečne. A to je krásne a jedinečné. Úlohy, ktoré sme dostávali, boli a aj sú pre mňa niečo úplne iné, než na čo som zvyknutá. Keď som mala spraviť nástenku vízií, cítila som sa ako šibnutá :-D a vystaviť ju? No to určite! Však ma vysmejú. No nakoniec samotný proces tvorby ma naplnil radosťou, že vystavenie bolo úplne prirodzené zakončenie. Nikto sa nesmial, všetci sa pýtali a keď sa začali veci plniť, tak aj híkali. A takýchto príkladov mám veľa. Tento rok bol pre mňa náročný, veľa vecí sa vo mne zmenilo a veľmi mi pomohlo, že som na tejto ceste bola sprevádzaná práve Srdcom ženy. Kurz je precízne zostavený, aktualizovaný podľa potreby za pochodu... Stačí otvoriť srdce a vykročiť. Stanka, Paťka aj Miško sú skvelí sprievodcovia na tejto ceste. Je vhodný pre každú ženu, bez výnimky - tohto som ja dôkazom:) A vám tvorcom, chcem z celého srdca poďakovať za všetko, že ste to vymysleli a hlavne zrealizovali. Ja som sa vďaka tomu vrátila späť k sebe... Po tomto roku som oveľa slobodnejšia, šťastnejšia a pokornejšia. Ďakujem naozaj veľmi moc:)

Veronika Vašková

Chceš sa k nám pridať aj ty?

Aktuálna cena kurzu je

85 €
za celoročné členstvo

to znamená

0,23 € / deň

Možno ti teraz prišli na um rôzne otázky...

Som pracovne zaneprázdnená/mám malé deti. Budem to stíhať?

V kurze nájdeš krátke vzdelávacie a inšpiratívne videá a cvičenia. Vieme, že veľa žien si na seba ťažko nachádza čas, preto sme sa rozhodli natáčať videá krátke a výstižné. Mnohé majú iba niekoľko minút a tak si ich zvládnete pozrieť aj pri rannej káve alebo čakaní na autobus. Navyše ti budú prístupné viac ako 12 mesiacov.

Čo navyše dostanem oproti tomu, čo je v diári Srdce ženy 2020?

V kurze Srdce ženy online sa držíme tém, ktoré nájdeš v diári Srdce ženy a ideme hlbšie. Vo videách sa dozvieš ďalšie informácie, tipy a cvičenia, ktoré ti pomôžu s danou témou. Dostaneš praktickú úlohu (inú ako je v diári), ktorá ti pomôže na vlastnej koži zažiť a pohnúť sa ďalej. Komunita ľudí a ich podpora ti pomôžu začať konať. Dalo by sa povedať, že online kurz je Srdce ženy v praxi a na vyššej úrovni.

Mám za sebou už veľa prečítaných kníh a vypočutých seminárov. Má to pre mňa stále zmysel?

V živote nejde o to, koľko toho vieme, ale o to, či tomu skutočne rozumieme a či to aplikujeme v praxi. Až to prináša lepšie výsledky. Pozri sa teda na svoje výsledky. Ak sú oblasti života, v ktorých by si potrebovala zmenu, má to zmysel, pretože tu nám ide nielen o vedomosti, ale aj o ich využívanie v každodennom živote.

Prečo nie je tento kurz lacnejší?

Cena je v podstate akási vstupenka k tomu, čo chceme. Zároveň je to aj dobrý záväzok. My chceme, aby sa do kurzu Srdce ženy online zapojili ženy, ktoré sú pripravené zmeniť svoj život a sú ochotné pre to niečo spraviť. Nejde len o finančnú investíciu, ale aj investíciu času a energie. Peniaze sú obvykle tá ľahšia časť... Veľa ľudí si kupuje každý rok knihy a kurzy za ďaleko vyššie sumy, no poriadne nimi neprejde a nikdy neaplikuje v praxi. Čím vyššia cena, tým väčší záväzok a tým skôr ľudia skutočne niečo spravia a zmenia svoj život. A o to v konečnom dôsledku ide, však?

Chcem kúpiť tento kurz ako darček, je to možné?

Samozrejme. V tom prípade nechoď cez objednávkový formulár, ale napíš nám na stastna.zena@gmail.com a dohodneme sa.