Warning: Illegal offset type in /www/doc/www.stastna-zena.sk/www/201503/wp-includes/class-wp-widget-factory.php on line 57
Vyberte si darček | Šťastná žena

Vyberte si svoj darček

Každá žena je iná a každú poteší niečo iné.

Vyberte si darček, ktorý poteší práve VÁS.

Alebo viete čo? Ak sa vám páčia, pošlem vám ich všetky:)

E-book Bohatá žena - múdra žena (ukážka)

Predstavím vám knihu, ktorá vznikala takmer rok, a je zostavená špeciálne pre vás - ženy. Starostlivo som do nej zbierala všetko to, čo by podľa mňa mala vedieť každá žena o rodinných financiách - o tom, ako ich riadiť a rozmnožovať, ako ich získavať, ale i o tom, ako sa o ne podeliť. Dokonca aj o tom, ako podporiť svojho partnera, aby z neho bol sebavedomý a bohatý muž:) 

Radila som sa s odborníkmi, no pri tvorbe som sa inšpirovala aj celkom obyčajnými ľuďmi. Sledovala som tých, ktorí sú bohatí, no i tých, ktorí sú chudobní. Pozorne som si všímala, ako myslia, čo hovoria, aké majú v súvislosti s peniazmi pocity, ale i to, čo robia preto, aby peniaze získavali. Dokonca som si všímala aj mamy - ako vedú svoje deti k vnímaniu bohatstva. To ma zasa priviedlo k tomu, aby som ku knihe pripojila zaujímavý bonus pre všetky mamičky:)

Kniha postupne dozrievala a dnes je z nej to, čo ženám ponúkam ako môj DAR. Táto kniha je prvým slovenským ebookom, o ktorého cene rozhodujú čitatelia. Ako darček vám pošlem ukážku z neho.

Ak sa o projekte chcete dozvedieť viac, kliknite na bohata-zena.sk

 

E-book "Menej perfektná, viac šťastná"

Kniha pre ženské srdce:) Je plná radosti, svetla a... ženskosti!

Objavíte v nej 21 tipov, ktoré vám pomôžu zvýšiť vaše ženské vyžarovanie.

Tešte sa zo svojho ženstva, byť ženou je DAR:)

 

Pohladenie pre dušu

Nechajte sa potešiť inšpiratívnymi mailami, v ktorých vám budem raz za čas posielať články, videá a tipy, ktoré potešia vašu dušu a rozjasnia vám deň:)

Rada sa s vami podelím o moje zážitky ženy, partnerky, mamy, dcéry a priateľky.

Lebo z príbehov sa my, ženy, učíme najviac:)

 

E-book "Prečo sa vašim deťom v škole nedarí tak, ako by mohlo a čo môžete urobiť pre to, aby ste to navždy zmenili"

Tento ebook je bonusom k môjmu online vzdelávaciemu programu Edu Synergies pre rodičov a učiteľov. Je určený všetkým tým, ktorí sa chcú spolupodieľať na výchove úspešných a šťastných detí.

Viac na: edu-synergies.sk

 

Meditácia hojnosti

Spolu s mojou kamarátkou Zuzkou Koščovou sme pripravili sme pre vás Meditáciu hojnosti, ktorá vám pomôže preciťovať a priťahovať hojnosť vo všetkých oblastiach vášho života.

Hojnosť, ktorá k nám neprestajne prúdi, nemusí mať vždy iba podobu financií. Môže mať i podobu darov, láskavostí, talentov, inšpirácie, pomoci, ktorej sa nám dostáva od druhých...

Vďaka tejto meditácii začnete vnímať a oceňovať rôzne odtienky bohatstva, ktoré k vám potom celkom prirodzene na základe zákona príťažlivosti bude prúdiť ešte viac. Pretože to, na čo zameriavame pozornosť, rastie:)

Nalaďte sa spolu s nami na pocit, že je o vás vždy a za každých okolností postarané... Stačí iba dôverovať:)

 

Nahrávka Deklarácia sebaúcty

Táto hlboko motivačná nahrávka vznikla podľa autorského textu Viriginie Satirovej - zakladateľky rodinnej terapie. Pomôže vám, aby ste sa cítili fantasticky vo svojej koži, ukotvili sa vo svojom strede, živote i poslaní. A ľúbili sa presne takí, akí ste:)

 

Ak sa ti článok páčil, podeľ sa oň so svojimi priateľmi a pomôž mi ho šíriť. Nikdy nevieš, komu môže pomôcť. <br />
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin