Ako stvoriť skvelého milenca

Boyfriend And Girlfriend Relaxing On The Grass In The ParkBuďte v posteli sebecké, lebo ak sa v posteli nezameriate na vlastnú rozkoš, váš partner sa nikdy nedozvie, aký skvelý milenec je.

Na túto vetu som dnes natrafila, keď som na webe čítala výsledky jednej partnerskej ankety. Tá žena mi hovorí zo srdca:)

Kočky moje, no čo si budeme predstierať. Poznáte to – ste unavené alebo partnera nechcete v posteli stále komandovať (tuto áno, tuto nie, ešte centimeter vyššie, ešte milimetrík…:)))… až sa vášeň niekde vytratí…, cítite z neho, že už vám to trvá pridlho a chcete ho potešiť, tak ten orgazmus jednoducho naňho zahráte.

Ibaže po tomto hereckom výkone opona spadne a herečka odchádza z javiska nenaplnená a smutná…

Milovanie nie je divadlo. A váš partner nie je divák. Je to človek, ktorý vám je v intímnych chvíľach najbližie zo všetkých ľudí na svete a chce naplniť vašu studňu:) A ak ho k nej navediete správnym spôsobom, bude to zasa len on, kto sa bude z nej môcť napiť. Ak to nespravíte, budete vyprahnutí obaja…

Vystihnite tú správnu chvíľku a porozprávajte sa o tom. Muži majú o ženskej sexualite skreslené predstavy. Vysvetlite im, že my ženy sa nesprávame ako herečky v pornofilmoch. Kde oni končia, my len začíname. Preto treba začať našou rozkošou, nie tou ich.

Potrebujeme viac času a viac citlivosti. Keď sa započúva do rytmu nášho srdca, bude vnímať náš dych a signály nášho tela, nebudeme musieť nič hovoriť:)

Muža, ktorý je skvelý milenec, nespoznáte podľa počtu mileniek, ani podľa rečí, ktoré má pred kamarátmi. Dokonca ho nespoznáte ani podľa výkrikov rozkoše jeho milenky. Netusí, či nie sú hrané.

Naplňujúce milovanie nie je len o súhre tiel, ale aj o tanci dvoch spriaznených duší.

Skvelého milenca spoznáte podľa jeho ženy – je spokojná, uvoľnená, má ladnú chôdzu, lesk v očiach… a hlavne – má spokojného muža, ktorému sa darí. Pretože takáto žena, keď je ona sama naplnená, dokáže vyživovať a podporovať svojho muža celkom iným spôsobom. Dovolí mu byť mužom a ona sama si dovolí byť ženou. A obaja sú spokojní vo svojich životných rolách, ktoré sa krásne dopĺňajú.

A preto vás chcem podporiť, milé ženy – otvorte sa a pomôžte svojmu mužovi objaviť, aký skvelý milenec v skutočnosti je…

Tak, že na prvé miesto dáte seba.

Aj o tejto téme a mnohých iných sa bavíme na Víkendoch šťastných žien. Pripojte sa k nám!

[sc:banner-kalendarvsz ]

[sc:banner-bohata-zena-dlhy ]

Štítky:
Stanislava Sobolová
Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena a Terapeut Duše. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a konferenciách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Je spoluautorkou knihy a kurzu Tajomstvo ženskej prosperity a obľúbeného diára Srdce ženy. Viac sa dozviete na www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.stankasobolova.sk
Komentáre