Ako mi h*vno otvorilo oči

Vstala som o hodinu skôr, aby som upiekla koláč pre niekoho, na kom mi veľmi záležalo. Malo to byť možno posledné spoločné stretnutie s priateľom, ktorý sa sťahuje do ústrania. Veľmi si ho vážim a chcela som mu vyjadriť hlbokú vďaku za všetko, čo sme spolu prežili.

Nachystala som ešte darček a tešila som sa na stretnutie spriaznených duší. Celé moje ráno malo slávnostnú a radostnú atmosféru. Čakala som ho na dohodnutom mieste… no neprišiel. Netuším, čo sa stalo a kde sa to pokazilo… a keďže nemá žiadne technické spojenie so svetom, neviem, či sa to niekedy dozviem.

V hlave mi najprv vírili dohady, bola som sklamaná, nahnevaná… No neskôr som si uvedomila, že sa mohlo stať tisíc vecí a jedinou mojou úlohou je prijať to. Veď poďakovanie a lásku mu môžem poslať aj na diaľku. Viem, že ju zachytí.

No nedarilo sa a zlé pocity sa ma držali zubami-nechtami. Rozladená som sa vrátila na parkovisko. A tu zrazu – ľudské megah*vno pred mojím autom! 

“No super,” hovorím si, “čo sa mi dnes ešte stane?!” Obkrúžila som gigantický exkrement pred mojím vozidlom, aby som sa presvedčila, či ma vážne neklame zrak:) Neklamal:))) Ak ma niekto pri tom sledoval, musel sa na mne klátiť ešte aspoň pol dňa:)))))

Sadla som si do auta, pichla kľúčik do zapaľovania a vtom mi to docvaklo – VY*ER SA NA TO.

Začala som sa strašne, ale strašne smiať! Milý Vesmír, niekedy máš podivné spôsoby, ako so mnou komunikovať, ale tento bol vážne dobrý! Poriadny a neprehliadnuteľný signál, ktorý ma vrátil späť do pohody. Ďakujem, pochopila som:)

376v

Prešla mnou neskutočná vďačnosť a radosť za smradľavú kôpku pred mojím autom. Keby som toto povedala niekomu, kto nechápe, asi by si ťukal na čelo. Ale, milí moji pravidelní čitatelia, ja viem, že vy chápete:) I za to som veľmi vďačná:)

Áno, takto to občas býva – zaboríme sa do svojich problémov a máme problém dostať sa z pochmúrnej nálady. Do našich životov prichádzajú rôzne signály, v ktorých sa skrýva riešenie, a my ich nevieme čítať.

Chceli by ste sa to naučiť?

Preklopiť napríklad vašu nespokojnosť s tým, že ste na všetko doma sama na triumfálnu jazdu ženy, ktorá je tvorkyňou svojho vlastného života?

Zmeniť vnímanie seba samej a konečne pochopiť, čo tu na tom svete hľadáte a prečo je váš život taký, aký je?

Začať veriť v svoju silu a schopnosti?

Pridajte sa do nášho nového celoročného kurzu Srdce ženy Online. Počas 12 mesiacov vás v ňom prevedieme cez najdôležitejšie oblasti vášho života. Postupne v nich dosiahnete harmóniu a naozaj veľký pokrok.

Vážime si váš čas i energiu, preto sme kurz pripravili tak, aby bol nenáročný nielen časovo, ale aj finančne.

Viac sa dozviete tu >>> 

Do 8. 1. 2019 máte možnosť získať  Srdce ženy online s veľmi príjemnou zľavou:)

42429516_2182168525150088_4585662231760338944_o

 

Stanislava Sobolová
Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena a Terapeut Duše. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a konferenciách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Je spoluautorkou knihy a kurzu Tajomstvo ženskej prosperity a obľúbeného diára Srdce ženy. Viac sa dozviete na www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.stankasobolova.sk
Komentáre