Naozaj džentlmeni vymreli?

8.Pracujem s jedným zlatým kolegom, ktorý je milý, taktný a k ženám sa správa ako ku kráľovnám. Keď spolu ideme do kabinetu, podbehne a otvorí mi dvere. Keď idem na hodinu a mám v plné ruky kníh a magnetofón, spraví to isté. Kedysi som mu hovorila, že je asi posledný džentlmen, ktorého poznám. Ostatní už vymreli. Toto nerobí nikto alebo aspoň nie z nezištných dôvodov.

Keď som ale začala pracovať na zvýšení svojej ženskej energie, stali sa zázraky a džentlmeni sa začali objavovať na každom kroku. Zrazu som sa nestačila čudovať, koľko mužov mi chcelo s niečím pomôcť, otvárali mi dvere ako na bežiacom páse, pomáhali mi obliecť sa do kabáta, správali sa ku mne s taktom a radi sa so mnou rozprávali. Videla som, že sa v mojej prítomnosti cítia dobre a že si to obe strany užívame.

Viete, prečo muži radi trávia spoločnosť v prítomnosti žien, ktoré sú skutočne ženami?

Prečo sa k nim správajú ako naozajstní džentlmeni?

Pretože takéto ženy im dovolia byť mužmi. Nemusia o tom hovoriť nič, ale z vyžarovania ich osobnosti je cítiť, že si dovolia byť ženami – jemnými, zraniteľnými, milujúcimi starostlivosť, prijímajúcimi, žiarivými a neodolateľnými.

Umožňujú mužovi, aby im pomohol, staral sa, ochraňoval a dobýval ich srdcia. Muž podvedome cíti, že sa pri nich môže realizovať a ukázať sa v plnej sile a vášni svojho mužského srdca a to sa potom dejú veci!

Takže milé dámy, už poznáte odpoveď na otázku v nadpise? 🙂

[sc:banner-kalendarvsz ]

[sc:banner-bohata-zena-dlhy ]

Stanislava Sobolová
Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena a Terapeut Duše. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a konferenciách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Je spoluautorkou knihy a kurzu Tajomstvo ženskej prosperity a obľúbeného diára Srdce ženy. Viac sa dozviete na www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.stankasobolova.sk
Komentáre