O poteche ženskej duše

fotka (1)A máme tu ďalšiu koláž radosti. Fotím ako divááá!:)))

Minulý týždeň som mala poriadne „perný“. Veľa som cestovala, ale stálo to za to:) Stretla som kopec staronových aj nových priateľov – tvorivých, farebných, otvorených a nadšených ľudkov – a to ja môžem:)))

Bola som v bratislavskom Martinuse na krste jednej skvelej knižky. Knižky, v ktorej sa dozviete, že Šťastie nie je mýtus. Bola som čestným, a samozrejme šťastným, hosťom mojej kamarátky Zuzky, ktorá sa rozhodla svoju knižku takto oficiálne vypustiť do sveta. Krst bol veľmi netradičný – Zuzka ako kreatívna duša totiž vymyslela plagát, na ktorý jej hostia mali napísať prianie pre knižku.

A keďže atmosféra na krste bola príjemná a prajná, o krásne priania, či už knižke alebo Zuzke, nebola veru núdza. Je to radosť, tešiť sa s niekým, koho máte radi. V takýchto chvíľach prichádzam na to, ako veľa to dáva mne samej a ako ma dokáže naplniť aj úspech niekoho druhého. To je sila spojenia:) A myslím, že to tak cítili všetci, ktorí majú Zuzku radi a prišli ju podporiť.

A keď sme pri tejto návšteve, poviem vám ešte o jednej mojej vášni – ja veeeľmi rada chodím k mojim priateľom na návštevy a obdivujem, ako krásne majú zariadené byty a domy. Nasávam tú atmosféru a energiu, ktorú doma majú a teším sa zo všetkých tých krásnych vecičiek. Obzerám si ich nábytok, obrazy, knihy… Keď tak nad tým rozmýšľam, medzi mojimi priateľmi nie je nikto, u koho by sa mi nepáčilo. To je super znamenie, nie?

A takisto to bolo aj u Zuzky Koščovej. Zuzka okrem toho, že je spisovateľka a blogerka, tvorí ešte aj krásne šperky. Tá fotka s krásnymi farebnými sklíčkami je zo stola v jej pracovni, kde vzniká všetka tá nádhera, ktorá potom krášli jej zákazníčky (mimochodom, aj na krste som si všimla, že Zuzka krášli celú rodinu a kamarátky – no radosť sa pozerať na ženy, ktoré úplne rozkvitnú, ak majú na sebe krásny šperk). Niečo zo Zuzkinej dielničky som si odniesla aj ja (ĎAKUJEM!), takže moja úctyhodná zbierka sa zasa rozrástla o nové, originálne kúsky:)

V sobotu som sa zasa do Bratislavy vrátila – robila som svoj prvý seminár pre bratislavské ženy. Aj tam sme sa mali skvele – dojala ma blízkosť a otvorenosť žien, s ktorými sme v intímnej skupinke riešili naše vzťahy. A aj tam sme si, my baby, prišli na svoje, keďže bol spojený s módou a výrobou šperku. Viac vám napíšem v osobitnom článku:)

A nedeľa patrila nám – mamičkám. Môj starší syn Ondrejko (to je ten blonďavý fešáčik v kroji) prvýkrát vystupoval na väčšom javisku v programe pre mamičky. Tak sme si zaslzili od dojatia – škôlkari sú jednoducho na spapanie!  Taká som bola naňho hrdá:) Ondrejko poveril svojho tatinka a nákupného asistenta v jednej osobe kúpou obľúbených tulipánov pre maminku, takže radosť nemala konca:) A ešte musím pochváliť aj pánov starostu a prednostu obce, lebo vymysleli po programe ešte jedno dodatočné prekvapenie pre mamičky – pri východe rozdávali kvety a textilné srdiečka, aby nám zostala pamiatka na tento deň. Chlapci, boli ste očarujúci!

Taaak… a ešte nám zostala fotka s knižkou O psíčkovi a mačičke od Jozefa Čapka. Je to najobľúbenejšia kniha môjho detstva. A takisto to tak majú aj moje deti. Tento týždeň sme ju slávnostne dočítali už neviemkoľkýkrát:)))))))))) a moje deti mi konečne dovolili čítať im aj niečo iné. Yes!

A je tu koniec. Dnes som písala veľa, takže sa lúčim a teším sa zasa nabudúce:)

[sc:banner-kalendarvsz ]

[sc:banner-bohata-zena-dlhy ]

Stanislava Sobolová
Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena a Terapeut Duše. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a konferenciách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Je spoluautorkou knihy a kurzu Tajomstvo ženskej prosperity a obľúbeného diára Srdce ženy. Viac sa dozviete na www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.stankasobolova.sk
Komentáre