O prvom mužovi na mojej prednáške

10172790_883465648371752_7179723612722446416_nOd tohto týždňa moja pomoc ženám nabrala nový rozmer a začala som prednášať aj pre ženy vo veľkých firmách. Mám z toho veľkú radosť, keď vidím, ako sa rozsvecujú radostné iskričky aj v očiach žien z korporátneho sveta. Ako sa dostávajú k studniciam svojej sily a múdrosti.

Čím dlhšie pracujem so ženami, tým viac si uvedomujem, ako to, čo potrebujú zo všetkého najviac, leží hlboko v nich samých. A zakaždým je to pre mňa ako taký malý zázrak, keď ženy navediem k tomu, aby tie svoje odpovede našli, a ony zrazu rozkvitnú:)

Páči sa to aj mužom a veľmi ich zaujíma, ako to robíme:)
Keby ste vedeli, koľkokrát sa už chceli medzi nás infiltrovať! Zatiaľ sa to ale žiadnemu nepodarilo:))) Až do tohto týždňa…

Prišla som do prednáškovej miestnosti a tam zrazu – chlap! A veru sympatický:) Poznáte také tie typy, z ktorých je cítiť pohoda a láskavosť – tak presne taký bol prvý muž, ktorý sa k nám dostal:)

Bola som z neho prekvapená asi iba prvé 3 sekundy, ale potom som sa tak veľmi potešila! Bola som rada, že tam je a že sa zaujíma o ženský svet.

Uvedomila som si, že na moje Víkendy šťastných žien sa muži naozaj nemajú šancu dostať a takéto menšie prednášky sú ako stvorené na to, aby sa nám muži priblížili.

Mala som prednášať o ženskej efektivite v biznise a o tom, ako ženy môžu inšpirovať svoje okolie. A zrazu sa objavil muž, pre ktorého bolo dôležité vedieť, ako môže pochopiť a podporiť ženy, s ktorými pracuje. A o pár minút sa k nemu pripojil ešte jeden starší kolega:)

A aká bola spätná väzba?

„Ešte raz ďakujem za Vašu prednášku, bola super.
Bol som už na mnohých prednáškach, ale Vaša bola v niečom výnimočná.
Ten pokoj, ktorý z Vás vyžaroval a išiel, som ešte u žiadneho prednášajúceho nezažil.“

Milí muži, ďakujem, že vám na nás záleží, máte k nám úctu (ktorú cítim čoraz viac) a chcete nás podporovať.

Budete medzi nami vždy srdečne vítaní!

 

O mojich prednáškach pre firmy sa viac dozviete tu »

 

Stanislava Sobolová
Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena a Terapeut Duše. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a konferenciách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Je spoluautorkou knihy a kurzu Tajomstvo ženskej prosperity a obľúbeného diára Srdce ženy. Viac sa dozviete na www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.stankasobolova.sk
Komentáre