Sila pokojného bojovníka

Firewalking

 

Pred 10 dňami som prešla po žeravom uhlí.

Keby mi niekto pred rokom povedal, že sa na takéto niečo dám, tak sa mu s najväčšou pravdepodobnosťou vysmejem. Ja som nič také nepotrebovala, svoj život som menila presne tak, ako som chcela, aj tempo som mala celkom slušné:), výsledky ešte slušnejšie:))), tak načo?

Som narodená v ohnivom znamení Barana a my, Barani, máme jednu skvelú vlastnosť (samozrejme okrem tucta ďalších skvelých vlastností:) – sme si vedomí svojej obrovskej vnútronej sily a len tak niečo nás nezlomí. Jednoducho vieme, že to dáme! Takže som nemala pocit, že firewalking je niečo, cez čo si nutne potrebujem prejsť.

No ale prišlo to. Poznáte to – čo vás ma dostihnúť, to vás dostihne:) K inému tréningu u Andyho Winsona, ktorý tento firewalking organizoval, som dostala ako darček prechádzku po žeravom uhlí… A keďže Andyho vstupenku na supermotivačné a transformačné semináre by odmietol len tvrdohlavý vôl a nie ohnivý a baran:), tak som sa začala aj tešiť:)

„Nooo, tak budeš mať skvelý zážitok, ktorý len tak niekto nezažije a zasa sa namotivuješ,“ šepkalo moje nabudené JA, „a doma sa ťa všetci budú vypytovať, že aké to bolo, na facebooku budú likovať tvoje videá a písať uznanlivé komentáre“, šepkalo moje rastúce eguško:) Až som si začala hovoriť, že musím s tým prestať, že nejdem predsa na nejaký turistický zážitkový výlet, ale na transformačný seminár:)

U Andyho sa ako vždy diali veci – skvelá energia, nové priateľstvá, odhadzovanie zábran, rušenie blokov, prekonávanie veľkého strachu, veľké výzvy, záväzné zmluvy so sebou samým a predovšetkým atmosféra neskutočného súznenia a podpory, a to všetko pod vedením človeka, ktorý to naozaj VIE robiť. Vďaka, Andy, je to zas a znova pre mňa veľká radosť a inšpirácia, vidieť ťa, ako pomáhaš ľuďom objavovať ich vlastnú silu:)

Ako všetci ostatní, tak aj ja som si prešla počas týchto skvelých 2 dní svojimi AHA momentmi:

  • Uistila som sa, že dokážem, čokoľvek chcem (znie to ako klišé, ale verte, že nie je)
  • Došlo mi, že moja sila je ukrytá v mojom srdci – tam, kde sídli moja ženská intuícia a láska k životu
  • Neschopní vysvetľujú. Takže ja nebudem.
  • Ohňa som sa naozaj nebála. Milujem ho, je to môj obľúbený živel. A myslím, že ma posilnila aj skúsenosť s ohýbaním roxora, ktorou sme prešli na jeseň na Tajomstve mysle bohatých. Už tam som sa presvedčila, že všetko, čo pre prekonávanie našich problémov potrebujeme, je v nás. Ale ako som si pozerala svoje video z firewalkingu, došlo mi,  že som si oheň nevychutnala tak, ako by som chcela. Bola som tak naštartovaná a nabudená, že som ho preletela priam raketovo. Ale aj to mi mnohé napovedalo. Musím zvoľniť a svoje výzvy si vychutnávať pokojnejšie. So silou pokojného bojovníka. Často v živote letím, letííím, a keď sa mi niečo podarí, beriem to ako samozrejmosť (viď o pár riadkov vyššie – Však je jasné, že to dám, nie?:) Takisto ma prekvapilo, ako nám Andy musel pripomínať, aby sme sa po prejdení pahreby radovali. Fakt by sme mnohí na to zabudli. Alebo by sme sa radovali tak tichúčko, nenápadne:) Presne tak, aj toto je obraz našich životov – sme takí skvelí, šikovní a výnimoční, ale tak málo sa radujeme, keď sa nám veci podaria. Radovať sa a oslavovať každý môj úspech, aj keď je neviem aký malý – to je posolstvo, ktoré mi dal oheň:) A tak som sa radovalaaaa – búrlivo, nahlas, naplno!!! Paráda! – klik tu:)
  • Ďalší môj AHA moment prišiel pri cvičení, kde sme voľne padali dozadu a partner nás chytal. Vtedy som si uvedomila, aké krásne oslobodzujúce je VERIŤ, nebáť sa, uvoľniť sa a byť naozaj vo svojom strede. Toto cvičenie pre mňa bolo veľmi oslobodzujúce, lebo počas minulých mesiacov som rozbiehala vlastné podnikanie a veci mi tak strašne drhli… všetko, čo sa mohlo zaseknúť, sa zaseklo. Po tomto krásnom akte absolútneho uvoľnenia sa sa toto všetko rozpustilo a ja som zasa začala cítiť, ako plyniem.
  • Po cvičení s rozdielne nabitou vodou som si znova pripomenula, aké dôležité je to, čo hovorím a ako rozmýšľam. O svete, o sebe… Viem, aké to je dôležité, prečítala som si to v rôznych knihách hádam 100x, no v poslednom období som povolila, tak som si to musela znova pripomenúť. A pripomenula mi to aj moja paža, ktorú by po vypití vody a la „som lúzer, nič nedokážem“ stlačil dole malíčkom aj môj 4-ročný syn.
  • Som v období svojho života, kedy sa učím robiť veľa nových vecí. Nie všetky robím rada. Ale viem, prečo ich robím. Chcem ísť určitým životným smerom a napĺňať svoje poslanie. A tak som si znova pripomenula, ako sa motivovať, aby som začala milovať všetko, čo robím. Má to celé obrovský význam!

A teraz potréningová realita – veci sa pohli neskutočným spôsobom. Od minulého pondelka som zaradila turborýchlosť a dokončila 3 projekty, ktoré predtým nie a nie dotiahnuť do konca To všetko za 3 dni. Za ďalšie 2 som zrealizovala ďalší, ktorý mi vybuduje pasívny príjem.  Mám energie na rozdávanie. Rozbieham Víkend šťastných žien v Bratislave. Všetko robím s takým nadšením! Aj to, pri čom som ešte pred 2 týždňami trpela ako taký kôň:) Snívajú sa mi krásne sny, v ktorých sa stretávam v prekrásnej záhrade pod nádherným košatým stromom so svojím anjelom strážnym. A rozprávame sa…

Ďakujem, Andy! Ďakujem za teba – za skvelého mentora, jedného z najlepších v mojom živote, za tvoj podporný tím (tvojou manželkou počínajúc a milými hosteskami končiac), za skvelú atmosféru, ktorú na tréningu vytvorili všetci zúčastnení, za vaše bolesti i radosti, za vašu silu i slabosti, za vašu autenticitu a otvorenosť… ĎAKUJEM!

[sc:banner-kalendarvsz ]

[sc:banner-bohata-zena-dlhy ]

Stanislava Sobolová
Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena a Terapeut Duše. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a konferenciách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Je spoluautorkou knihy a kurzu Tajomstvo ženskej prosperity a obľúbeného diára Srdce ženy. Viac sa dozviete na www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.stankasobolova.sk
Komentáre