Ujo Google nemá rád nadšených ľudí

freedom_of_speech_in_europeTento týždeň som uskutočnila významný objav – ujo Google nemá rád nadšených ľudí. Vadia mu slová ako úžasný, skvelý, vynikajúci a dokonca aj peniaze, bohatstvo, hojnosť. 

Suchár jeden!

A ako som na to prišla? Minulý týždeň mi napísal jeden pán nadšenú reakciu na môj ebook Bohatá žena – múdra žena a, zlatíčko, nešetril superlatívami. Ujo Google sa pozrel na jeho podozrivo pozitívny slovník a… šup ho do spamu!

Včera som posielala maily svojim šťastným žienkam – chcela som sa s nimi podeliť o náš príbeh s anjelskymi pozdravmi v podobe mincí, ktoré všade nachádza môj syn. Ale ani to sa kritickému oku uja Googla nepáčilo a jednej mojej kamarátke, s ktorou si pravidelne píšeme, šmaril môj mail rovno medzi odpad. No toto!

Ešte musím dodať, že rozhodne nie som z tých, ktorí spamujú jedna radosť a veľmi si dávam záležať na tom, aby moje maily nikoho neobťažovali a prinášali hodnotu a radosť. A vyzerá to tak, že tá radosť sa stáva pomaly ale isto kameňom úrazu.

A preto, milí moji, kontroluje si priečinok spam častejšie ako doteraz. Je dosť možné, že vám tam občas spadne aj nejaký ten poklad, ktorý vás naozaj poteší a podporí. Možno taký, ako môj nasledujúci príbeh:

NIEKTO TU MUSÍ MAŤ DERAVÉ VRECKÁ

Keď za mnou prišiel môj syn s peniažkom, ktorý niekde našiel, vždy som mu hovorila:

„To je pozdrav od anjelikov. Dávajú nám vedieť, že je o nás postarané a že sa nemusíme báť, že by sme nemali dostatok.“

Nie je to tak dávno, čo som si sama začala robiť starosti o svoje financie. A môj syn začal nosiť domov mincu každý jeden deň.

„Mami, pozri, dnes som našiel 2 centy.“
A na druhý deň: „Mami, tu máš, dnes som našiel 10-centovku.“

Každý deň našiel nejakú mincu pred školou, na chodníku, na ihrisku… Odvšadiaľ nosil samé peniaze! A mne to stále nedochádzalo! Zakaždým som sa smiala, že tam musí chodiť niekto s deravými vreckami a nevie o tom, že stráca peniaze.

Lenže peniaze sa začali objavovať aj na iných miestach. Keď raz Ondrejko doniesol 2-eurovku, ozval sa môj vnútorný hlas:

„Moja drahá, kedy ti to docvakne? To ti máme šupnúť na cestu rovno stovku?“

A potom som sa začala strašne smiať :))))) Je to fakt, keby predomnou pristálo 100 eur, asi by som si signály nevšímala tak ako pri drobných, ktoré nás potešili každý deň:)

Zaplavil ma pocit neskutočnej radosti a vďačnosti. Zas a znova som sa presvedčila o tom, aké dôležité je ŽIŤ VEDOME. Všímať si, ako krásne je o nás postarané a ďakovať za to. Tie drobné mince akoby boli symbolom drobných radostí, ktoré každý deň máme prežívať. Hojnosti, ktorá nemusí mať podobu obrovských súm na našich bankových účtoch alebo veľkých darov.

Hojnosť, ktorou sme neustále zaplavovaní, môže mať podobu nášho obľúbeného koláča, ktorý nám mama s láskou upečie; darčeka, ktorý nám niekto pošle; jabĺčok zo susedovej jablone; úsmevu pána šoféra v MHD… To všetko sú veci, ktoré vyživujú naše telo aj dušu.

A čím sme za ne vďačnejší, tým viac k nám prúdia. Nie je to skvelé?

S mojou kamarátkou Zuzkou Koščovou, s ktorou nás spája krásne priateľstvo a spoločné naladenie, sme pre vás pripravili jeden darček – Meditáciu hojnosti.  Bude vám pomáhať zažívať presne to, čo zažívame my – naladíte sa na vlnu hojnosti, budete ju cítiť a priťahovať doslova na každom kroku.

Doteraz si ju vypočuli už stovky žien a mužov a dostávame na ňu krásne ohlasy. Budeme šťastné, ak pomôže aj vám:)

Stiahnuť si ju môžete tu >>>

Prajeme vám krásne chvíle na tej najkrajšej ceste – na ceste do vášho vnútra. Tam sa totiž skrýva všetka hojnosť sveta.

P. S.:

Včera, keď som bola s deťmi na ihrisku, tešila som sa, ako vám napíšem o našich zážitkoch s anjelskymi pozdravmi hojnosti. V duši som cítila obrovskú lásku a vďačnosť za to, že sa o svoju radosť môžem s niekým podeliť.  O pár minút prišiel za mnou Ondrejko, roztvoril dlaň a… Je vám jasné, čo v nej bolo. Tentokrát tých mincí bolo 5!

Chvíľku predtým som bola výborne naladená a vesmír okamžite reagoval na moje otvorené srdce. Taký zázračný je náš život!

Ďakujeme, že pre vás môžeme tvoriť s láskou a radosťou.
Aj vďaka vám máme bohatý život.

Poďte sa ponoriť do rieky hojnosti spolu s nami >>>

S láskou

vaša Stanka

Stanislava Sobolová
Manželka, mama dvoch krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena a Terapeut Duše. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien a prednáša pre ne aj na rôznych podujatiach a konferenciách. Napísala prvú knihu o hojnosti a prosperite pre ženy Bohatá žena - múdra žena a necháva čitateľky rozhodnúť o jej cene. Je spoluautorkou knihy a kurzu Tajomstvo ženskej prosperity a obľúbeného diára Srdce ženy. Viac sa dozviete na www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk a www.stankasobolova.sk
Komentáre